Jump to content

NBA 2011/2012


moyo

Recommended Posts

Situacija u poslednjem napadu New York Knicks-a, Lin drzi loptu, krece da je vodi(taba, tapse), dolazi do trojke dok odbrambeni igrac koji treba da ga cuva(Kalderon) ceka na trojci. "Sve je jasno" se odnosilo kakva se odbrana igra u NBA, tacnije njeno nepostojanje.

Druga recenica se odnosi na odbranu evrpoljana u NBA sto je pomenuo gruja, tacnije njihova fizicka inferiornost koja u odnosu na crnc, koja direktno utice na losiju defanzivu.

I tako :)

Link to comment
Share on other sites

Не мора да буде све баш тако, није немогуће да се одаљио од њега јер је очекивао улаз и акцију за 2 поена (што је било логично, јер је у том тренутку био нерешен резултат), а овај га је зајеб`о па шутнуо тројку, иако то генерално није уобичајено у таквим ситуацијама.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Da igra se sjajna odbrana, brani se sut za pobedu tako sto se sklonis 3 metra od igraca? Smart guy

Lin nije Kinez, nego Tajvanac, nemam pojma kako se zakljucio da je on crnac kinez whatever. Nemoj selektivno da citas...

Ostrvo se zove Tajvan, a drzava na tom ostrvu Republic of China, dok ona druga, velika Kina se zove People's Republic of China.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Nikako ne bi bilo tako. Pridje mu na duzinu ruke, ruka ne lice koja ometa sut, a ipak je dovoljno odmaknut da moze da ga isprati u stavu da ga ne prodje, tako da ta vasa prica o "namernom| udaljavanju od igraca da ga ne bi prosao, jednostavno ne pije vodu. U regularnom delu sezone se ne igra odbrana i to je to, boli kurac pobedili izgubili, pogotovo ekipu kao toronta koja jako tesko moze u playoff.

Edited by Touche
Link to comment
Share on other sites

Не знам шта да ти кажем, причаш као да никад ниси играо баскет, а поготово против брзог плеја, па не знаш шта може све да уради

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Не знам шта да ти кажем, причаш као да никад ниси играо баскет, а поготово против брзог плеја, па не знаш шта може све да уради

Well, sve bi to pilo vodu sto ti kazes, osim da Kalderon nije za glavu nizi od Lina, trebalo bi i da je brzii, mada cisto sumnjam, ali da kazemo da su priblizne brzine. Znaci nizi igrac ce da se brani blizi kosu od viseg, ili da dozvoli sut sa neke poludistance oko visine penala?

Link to comment
Share on other sites

Само кажем да сигурно није очекивао шут са три поена.

Ево и Менџи, велики кошаркаш, може да научи нешто :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...