Jump to content

NBA 2011/2012


moyo

Recommended Posts

Kao sto vec znate pre neki dan je okoncan lock out pa reko da otvorim novi topic. Sezona pocinje 25. Decembra. Ekipece igrati 66 umesto 82 utakmice.

Timovi koje cu da pratim.

1. LA Clippersi - Chris Paul u kombinaciji sa Griffinom + Chauncey billups. Definitivno imaju tim za play off

2. Washington - Vesely, John Wall

3. Miami - ako prva dva podbace :tf:

Eventualno Oklahoma.

Od rukija svidjaju mi se Jimmer Fredette i Kemba Walker, a i jako me zanima kako ce Vesely da se snadje

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Moram priznati da sam veoma uzbudjen oko ove sezone. Dosta promena igraca, a negde skoro celih timova.

Clippersi bi trebalo da doguraju do finala zapada, tim im je opak. Nemoj izostaviti DeAndre Jordana i Caron Butlera, cela petorka im je ubitacna.

New York ce jesti malu decu sa Chendlerom na petici i Bibbijem na kecu. Kontam da su i Melo i Amare sazreli dovoljno da ce zrtvovati par poena po utakmici zarad titule.

Lejkersi i Dallas su po meni izgubili na kvalitetu od prosle godine.

Majami, meh... Nemaju pleja ni centra da im pomognu za plejoff, kad krene krkljanac. A ni odbrana im nije jaka.

Bullsi sa Hamiltonom predstavljaju ozbiljnu pretnju po svaki tim u ligi, ne bi me iznenadilo ako osvoje titulu.

Oni, Knicksi ili Clippersi, to mi je prognoza.

U svakom slucaju, bice milina gledati ih.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

ove godine cu bogami navijati za nikse i bulse. Niksi mi sad imaju prejaku ekipu, jos ako amari i melo budu hteli odbranu da igraju bice sjajno.

Bulsi sad imaju coveka koji ce skroz da siri odbranu i rouz tek sad ima ko blesav da probija.

Jes da majami nema jakog centra, ali ne bi me cudilo uopste da dodju opet do finala.

Tu mi je jos simpaticna oklahoma jako, samo ako se westbrook malo unormalio jer moze previse. I klipersi naravno

Bice ovo jako zanimljiva sezona sa dosta izjednacenih timova koji imaju podjednake sanse za titulu.

Inace imate do 9. januara dzabe prenose na nba.tv

Link to comment
Share on other sites

Chicago, NY, Boston, Dallas, ali prvo Bullsi pa tri mesta prazno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

^^ upravo. Lob Angeles Clippers. Mnogo mi drago sto su sastavili ekipu. Bili su mi omiljeni tim prosle sezone (doduse sve zbog Griffina) a sad tek sto ih gotivim. Odgledao sam sve pre season tekme i mnogo mi drago sto svi vodeci rookie-i pokidali. Kemba i Jimmer ce da ostave traga.

Btw McGee pozeleo dobrodoslicu mladjanom djeticu

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

e za sve americke sportove koristite vipbox.tv

nijednom mi nije stream omanuo,a mogu ih pohvaliti i da su prilicno pouzdani za premijer ligu (sto je obicno jako sjebano naci)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja i premijer ligu i nba nadjem na lshunter.tv

Za PL izbacuju i sopcast linkove.

Hoce mi neko od kosarkasa objasniti, zasto toliko siluje sut dzejms, a i vejd je u par navrata? Odigraju obojica super odbranu imaju i po koju asistenciju, ali ono meni se cini da bez potrebe onako uzmu i sutaju 3 4 napada za redom.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...