Jump to content

NBA 2011/2012


moyo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

realno kenjate. To sto pricate vise lezi DeAndre Jordanu npr. Griffn jeste napumpan ali je pre svega pametan i obucen igrac. O poreklu substanci koje koristi nebi diskutovao ali ne mora da znaci da je na nekom teskom dopingu. Njih jednostavno ubace u masineriju treninga i teretane od 15 godine i kroz srednju skolu i koledz se razvijes do 18.-19. godine. Ja nisam mogao da verujem kakve sam sve igrace sreo igrajuci koledz kosarku a svi su po 3-4 godine mladji od mene, sve crnje uglavno a inace Griffinov cale je crnac . Nego overite ovu "Lob City" pesmu sto sam linkovao tri posta iznad. Obrtite paznju na deo od 1:00 do nekih 1:23 a pogotovo deo kada izvoza Gasola. To su potezi vrhunkog centra/krilnog centra i to nema nikakve veze sa snagom i misicima. Plus trci i kontra napade a i ume da asistira. Jos kad bi sut sa poludistance popravio bio bi vrhunski igrac. A DeAndre koga isto gotivim (kao i cele Clipperse, vidi se po avataru lol) je tipican "dopingovani orangutan" koji zna da primi pas, zakuca i to je to.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

@Moyo: Pa i ti bi bio takav da si u njihovom procesu teratana+dozvoljene supstance po americkom ustavu koje niko ne kontrolise. Jbg, tada kao klinac imas mnogo vise snage nego "regularni" vrsnjaci u evropi, a slozicces se da se od 15 do 20 godine najvise napreduje. A njima je tada snaga najpotrebnija za intezivno treniranje. Ja i dalje stojim stojim da je Griffin ocajno kosarkaski potkovan igrac(a paradoks je da jako dobar u najjacoj kosarkaskoj ligi, sto govori da su fizikalci na ceni). To sto on proda neku fintu na utakmici, nije rezultat njegovog znanja, pameti, nego cistog treninga od 7-8 sati po danu. A DeAndrea ne bih pominjao, covek je smesan.

Link to comment
Share on other sites

@grbitj

U fazi sam stagnacije. Kada sam dosao bilo mi je mnogo tesko jer sam bio totalno van forme. Kad je pocela sezona od minuta na kasichicu sam dogurao do 20tak min po tekmi. Onda me zimska pauza ubila. Blejao kod neke porodice mesec dana bez uslova za treniranje. I sad poceo drugi semestar i mnogo vise utakmica tako da se malte ne i ne trenira a mene to ubija. Opet mi opala forma a samim tim i minutaza. Uglavnom ova prva sezona je prilagodjavanje. Dogodine cu biti druga godina a na junior collegima je nepisano pravilo da sophmori imaju vecu minutazu u odnosu na freshmene bez obzira na kvalitet. Znanjem i inteligencijom sam ispred crnaca ali jbg kad su brzi jaci i skocniji. Ako to popravim do sledece godine trebao bi da imam dobru sezonu. Inace imao sam desetak solidnih kucanja u prvom delu tako da ce se sastaviti fin highlight video :tf:

@Touche Verovatno bih. Lol ja sam sa 16 godina imao oko 2m 75kg i nisam mogao jedan sklek da uradim, bukvalno.

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ja bih se isto slozio da grifinu nedostaje sportske inteligencije,ima sve potrebne predispozicije,ali mislim da mozak nema:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@offtopic

Sad nadjoh ovo

http://www.ihigh.com/wncc/broadcast_191054.html?silverlight=1

Premotati na 28:15 i 40:45 :tf:

Smorio sam se kolko je los snimak i kolko je mnogo bolje izgledalo iz moje perspektive. A i jebena sam krakata chaplja sto ne moze da skoci. Ne mogu da nadjem neke bolje tekme :/

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...