Jump to content

NBA 2011/2012


moyo

Recommended Posts

NBA TV je besplatan do 7. novembra (ipak vam treba kreditna kartica za aktivaciju), stream je odlicnog kvaliteta, moze da se premotava u toku tekme, itd...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Varejao eksplodirao sinoc protiv Vasingtona skoro tripl-dabl ucinak, 9 poena, 23 skoka (12 u napadu), 9 asistencija...

Lejkersi razocarali protiv ojadjenog Dalasa.

edit:

Brada 37 poena 12 asistencija 6 skokova 4 ukradene 4 trojke kakav fantasy ucinak

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Аааааааааааа, ко је бре овај Мејнор? o/

kako je uletela sa pola terena :) ajmo OKC donesite mi pare :)

btw ja da sam na mestu GM-a OKC trejdovao bi Westbrooka momentalno...

vec sam se odsekao da je parker ubacio trojku za kraj... hendikep bio +3 na OKC.

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Јбт, који је овај Вестбрук комплексаш, немам речи. Брада је за њега боготац живота. Буквално је једини крив за пораз.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zbog cega dajete toliko kredita Hardenu. Ne mislim ja da je on los igrac, samo da nije materijal za all-star zvezdu koja moze da vuce tim, ali videcemo, vreme ce pokazati...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

zato sto ima bukvalno sve, sutira, prodire, igra pik ko bog, razigrava. Odbrana mu je malo slabija, al polako, bice i toga. Nije on materijal za superstara jer nije tolko senzacionalan, ali je 25+p, 7a, 5sk potencijal i to ce pokazati sad kad ce imati minitazu.

On the other hand, onom vestrbruku bih i noge i ruke odsekao i tukao 3 dana dok ne nauci da se ne glupira. Covek koji ima jedne od najboljih predospozicija u ligi i plej koji da ima samo malo, trunkicu, mozga moze da ima tripl dabl kad hoce, i da bude top3 plejeva, a ovako je samo medju boljima

Link to comment
Share on other sites

@Shoocky To jeste, ali zasto bi bio polovican superstar (kao Kevin Martin npr.) kad moze da bude savrsen sesti igrac? Ima energicnost koja digne tim kad udje u igru, digne atmosferu u hali (navijaci ga gotive), dokazao je da moze da doprinese sa ogranicenom minutazom, i jos moze da pentira kad je bitno.

Poslednji igrac koga mogu da se setim da je bio toliko uspesan u toj ulozi je Odom, kad su Lakersi uzeli ove poslednje dve vezane titule...

Mislim, sad su karte podeljene, u Hustonu to sigurno ne moze da radi, ali sa Oklahomom bi sigurno bio u trci za titulu, i bio bi vazan deo tog (mozda) sampionskog tima...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

ne verujem da nijedan igrac zeli da bude sesti sa minutazom od max 20min kad moze da bude starter, uzima vise para i bude glavno ime makar i nemao sanse za titulu. I ja bih voleo da bude sesti u okcu jer su mi bili najdraza ekipa, al jbga igraju za pare ne da bi ih gotivio tamo neki iz srbije. Zato me je u neku ruku i razocarao posto mu je okc ponudio sasvim solidan kes da ostane...

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Што се мене тиче, нека је отишао. Бити замена овом Вестбруку је понижавајуће, лик је Балотели буквално., колико год да је талентован не може да се пореди са Рондом, Паркером, Роузом, као ни са Крис Полом, Дероном, Ирвингом.....

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Iskreno sumnjam da je bilo do para, OkC mu je nudio 55 za 4 godine, dok mu je Houston dao 80 za 5. Ta zelja da budes glavni u malom klubu mi je besmislena, posto svaki igrac, cak i oni legendarni (Alonzo Mourning, Payton, Malone), ako predju 34,35 godina bez prstena, igraju za bilo koje pare, samo da budu u timu koji ima sanse da uzme titulu...

Sto se tice Westbrooka, i dalje je klinac (iako ima 24 godine), i razmislja tako, dobro je poredjenje sa Balotelijem. Mslim da ce mu OkC dati jos sezonu/dve da sazri, a da ce posle toga traziti novog pleja...

Edited by zuzilinjo
How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...