Jump to content

NBA 2011/2012


moyo

Recommended Posts

ja i premijer ligu i nba nadjem na lshunter.tv

Za PL izbacuju i sopcast linkove.

Hoce mi neko od kosarkasa objasniti, zasto toliko siluje sut dzejms, a i vejd je u par navrata? Odigraju obojica super odbranu imaju i po koju asistenciju, ali ono meni se cini da bez potrebe onako uzmu i sutaju 3 4 napada za redom.

Lol Lebron prve tri tekme ima 32 ppg i 60% uspesnih suteva? A pritom uvek ima i po 7 asistencija. Ako neko na celoj planeti ima pravo da siluje to je on i jedino on. On i Wade su se dosta prilagodili timskoj igri. Ne sutiraju trojke, Lebron preko leta radio na centarskoj tehnici sa Olajuwanom. Tako da iako je tek pocetak mogu da kazem

Miami osvaja. Poz

Inace sad odgledah Dallas - OKC. Vrhunski zavrsetak. 1.6 Pre kraja Carter pogodi trojku za vodstvo od pola kosa, al naravno Durant se pita zadnji. Time out > trojka sa 9 metara > Oklahoma wins. Overiti obavezno na youtubu kad se pojavi

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Hoce :D

http://www.youtube.com/watch?v=Tn7VfcwDv4w[/ media]

Moras samo da obrises sve do video id-a.

jesam i opet ne embeduje

i sad si mi kali pederu oduzeo show,posto sam stavio vejda kako lupa majmunu radmanovicu bananu!Jebo te Darko seljacina:)Sigurno je on slomio ruku Djinobiliju:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jesam i opet ne embeduje

i sad si mi kali pederu oduzeo show,posto sam stavio vejda kako lupa majmunu radmanovicu bananu!Jebo te Darko seljacina:)Sigurno je on slomio ruku Djinobiliju:)

jbg grujo kapitalizam je to ! veca riba jede manju ribu !:D:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

to rade manje vise svi nba plejevi/bekovi kad krecu u otvoren dribling i to se tolerise. Ovo je drugo nesto, on abjuzuje svoju velicinu i odraz. Inace tek kad sam zaigrao koledz kosarku (koja je dosta slicna NBA-u) skapirao sam kolko ima glupavih pravila i kolko je cela igra neorganizovana. Npr neko ti dodaje loptu i ona ti pri prijemu ispadne na zemlju a vec si ostvario kontakt sa loptom sa obe ruke, ti opusteno mozes da je ponovo uhvatis i krenes u dribling. A o klepanju po rukama i da ne govorim. Cudna su im jako (tumacenja) pravila koja se na tv-u tolko i ne vide.

edit: jebeno sam nepismen.... [V]

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

meni je smesniji pocetak, od krabe :D

jebi ga, u NBA se sve podredjuje atraktivnosti, zato dozvoljavaju cetvorokorak, ako ces posle toga polomiti kos zakucavanjem

a i sad gledam publiku i klupu, niko se ne buni posle onog prvog kreni-stani-kreni driblinga :o

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

problem je sto i tamo pola debeljana ne zna jebeno pravilo nego je doslo da pojede virsle i popije pivo i da se dere DIFENS DIFENS

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Sude korake svaki put ljudima preko 205cm. To je valjda trend, jer ako si visok ondak numes da driblas. A te zvezde su izuzetak, njima ce uvek gledati kroz prste, jer im njihovi hajlajtovi donose lovu.

Danasnji nba je smehotuzan u poredjenju sa 80tim i 90tim, pa i ranim 2000. Videli su da nema potrebe da skoluju igrace, nego lepo dodje sarge u ghetto i baci loptu medju camce, ko krene da uhvati njega napune steroidima pa u nba, a ostale u vojsku.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Jel ste videli onaj smehotres gde su ljudi poslednji napad odigrali sa 6 igraca i dali pobedonosni kosh? :) Neka americka koledz liga, video sam to na vestima nekim na TV-u :). Sudija nije provalio, tj niko nije provalio ni na kraju utakmice. Tek kada je neko gledao ponovljen snimak je provaljeno :).

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...