Jump to content

NBA 2011/2012


moyo

Recommended Posts

Lav je kaznjen,tako da ce Pekovic da pernja i sledecu tekmu,ali dzabe kad ga budu sastavili Gej i Gasol :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Spisak igraca za All Star game, koji pocinje 24 februara

east - Carmelo Anthony (New York), LeBron James (Miami), Derrick Rose (Chicago), Dwyane Wade (Miami) , Dwight Howard (Orlando),

Chris Bosh (Miami), Luol Deng (Chicago) , Roy Hibbert (Indiana), Andre Iguodala (Philadelphia), Joe Johnson (Atlanta), Paul Pierce (Boston), Deron Williams (New Jersey)

west - Kevin Durant (Oklahoma City), Blake Griffin (L.A. Clippers), Kobe Bryant (L.A. Lakers), Chris Paul (L.A. Clippers), Andrew Bynum (L.A. Lakers)

LaMarcus Aldridge (Portland), Marc Gasol (Memphis), Kevin Love (Minnesota), Steve Nash (Phoenix), Dirk Nowitzki (Dallas), Tony Parker (San Antonio), Russell Westbrook (Oklahoma City)

Ucesnici dunk contesta se jos uvek ne znaju, btw all star vikend se odrzava ove godine u Orlando-u , dok se sledece godine karavan seli u Houston.

2012-nba-all-star-game-uniform-01-300x200.jpg

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

jel nba danas lici na 10 crncuga na steroidima koji zakucavaju sa trojke ili kako

Pa pogledaj neku tekmu

Ja sam krenuo da gledam Niksi - Lejkers i Niksima je na terenu bio sam jedan crnja u prvoj cetvrtini, ostale nisam gledao jer sam morao kuci lol

Lin bog otac!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

tek sada vidim

jel nba danas lici na 10 crncuga na steroidima koji zakucavaju sa trojke ili kako

Kevin Love i Blake Griffin, niga pliz

Pekovic opet sabio i pored poraza od Lina :D

nece Milicic imati staru minutazu kad se vrati :))

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...