Jump to content

NBA 2011/2012


moyo

Recommended Posts

pored mene, ne preko :)

a i da sam isao na odbranu, neko bi se od nas teskasa povredio sigurno, a s'obzirom da si svinja koja koristi steroide a ja svinja sam po sebi, da se zakljuciti ko bi najebao...

ali, to ti nije bilo dovoljno pa si posle druga stiju sjebao..

zivotinjo grobarska prljava

JEBI BRE GROBARA

Link to comment
Share on other sites

pa vise je faul ovo sto je gruja linkova. To je takozvani "over the back" faul to se u americi sudi uz minimalan kontakt. Ovo sta sam ja linkovao je cisto "meso u meso". A uostalom kad je bolesno zakucavanje retko kad se svira faul pa makar ovaj odbrambeni pao mrtav :D

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Svaki normalni sudija bi svirao faul u napadu kod drugog griffinovog zakucavanja, ali u nba ima ono retardirano pravilo da ne postoji faul u napadu u ovom polukrugu u reketu

i u evropi postoji taj polukrug :) a pravilo je da tu nema faula u napadu ako i samo ako se igrac iz odbrane postavi za faul u napadu ( tako sam ja shvatio ) a ako ga udaris laktom ili nesto slicno faul u napadu :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

posto je ovo ujedno i topic o mojoj koledz karijeri :D Igrali 2 sata 5 na 5 i kad smo pocrkali crnja iz ekipe jos jedno pola sat pokusavao dok nije uspeo. On je inace 185cm -.- Jebeni crnci i njihoh majmunski odraz :( mnogo mi krivo sto ja ne mogu da skacem ko on

http://www.facebook.com/photo.php?v=2611834074905

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

posto je ovo ujedno i topic o mojoj koledz karijeri :D Igrali 2 sata 5 na 5 i kad smo pocrkali crnja iz ekipe jos jedno pola sat pokusavao dok nije uspeo. On je inace 185cm -.- Jebeni crnci i njihoh majmunski odraz :( mnogo mi krivo sto ja ne mogu da skacem ko on

http://www.facebook.com/photo.php?v=2611834074905

naaaaajsss

Mada ja sam vise zadivljen salom :D

for the record, nisam crnac, ali sam juce krstio nove patike prvim ingame kucanjem u zivotu, i promasenim elej upom xD

Edited by Shoocky
Link to comment
Share on other sites

Sala i nije nesto specijalno tbh. Mada kosevi i parket su kvalitetni pa sve izgleda lepo. A i ribaju je svaki dan.

Gz za dunk

jel igras u nekom klubu ili je to bilo na basketu?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

pa reci koja je liga :D nije sramota. Ja sam igrao 1. i 2. srpsku pre amerike tj predposlednju i poslednju ligu. Inace trener govedo mi je rekao da mu ne trebam za sledecu sezonu zato sto je ocekivao da cu nabaciti masu a nisam. . Mozda bi i nabacio da je imao valjan program rada i da nam ne sluze govna za jelo jebem ga u usta. Kao gistro planira da igra sa nizom, shuterskom postavom a ja sam problem sto mu trosim tu najskuplju stipendiju pa ce radije uzeti 3-4 rednek kepeca za iste pare posto njima drzava placa veci deo skolarine ako idu na koledz u stejtu gde su rodjeni .Al dobro ko zna zasto je to dobro. Sanse da nadjem novu skolu i odem iz ove jebene vukojebine su solidne. Evo bas sad zavrsavam highlight video samo sto mi fali najvaznija tekma gde sam imao 4 obicna kucanja i aley- up :( Od svih tekmi samo taj cd se zagubio

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

i posle 3 dana prikupljanja diskova i oko 8 sati editovanja konacno napravih highlight video. Jebo mi je kevu movie maker dok nisam skrpio sve

http://www.youtube.com/watch?v=xiAfKvHsZjU&feature=plcp

idalje mi krivo sto mi fali ta najbitnija tekma :( Morao sam u nedostatku materjala da ubacim aley oop iz proslogodisnjeg klipa :tf:

dajte feedback :D

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...