Jump to content

Balašević in concert


LESkOpoz

Recommended Posts

A jel si ti preslusao sve to staro, pa ti sad treba novo? On da je napisao 5 pesama sve ukupno, ovakve kakve su, covek je neprejebiv.

E sad, vase politicke stavove sto stavljate ispred muzickog i zivotnog ukusa, to je prosto vas licni problem, a i frustracija. Price "jao, ja sam cuo da on hoce da odvoji Vojvodinu" i "rekao je jednom da je srpski iskvarena verzija hrvatskog" zbog kojih sada pisete da je Panonski govnar i sta god, su sramotne. Culi ste negde neki deo neke recenice, ili jos gore, neko vam je prepricao, i onda pljujete po takvom umetniku i heroju lirike.

@daniiL Djordje Balasevic lesinari kintu? Od koga lesinari kintu? Snimio je 2 albuma , pa sad uni Arene 2 puta godisnje i ne silazi sa televizije?

Balaseviceve tekstove u Bukvare.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lesinarsku kintu od Balakanomongoloida.Da krenemo od pocetka kao sto je red,racunali su na njega,pa kad mu nisu valjali onda ide jebite se,pa onda kao svi su losi,ali kad me placate idemo sale provale.Kreatura od coveka.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

ма има он и поред плачипичканских песама добре песме, чак више њих добрих, неколико врхунских, штавише.

али је говно од човека, говно је у јавности, говно је приватно. смрад малецни искомплексирани.

да, ја слушам његове песме, али бих сам себе преклао пре сопственим зубима него што бих тој сподоби дао црно испод нокта, па све да жедан умире у пустињи а да се мени покварила цистерна воде поред њега.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Балашевић је цар! Све његове изјаве никада нисам озбиљно схватао. Слушао сам га пар пута уживо и био је стандард када се крене на море. :)

Човек има тако царске текстове и концерте да ретко ко их има приближно на Балкану, а и шире. Њега људи не би толико волели да он свира курцу и да смара кад год се појави.

И то какав је он приватно на крају крајева ме боли уво. Када би упијао само уметности оних артиста који су по мом мишљењу морални, поштени, политички коректни итд. онда врло вероватно не би ни имао шта много да слушам-гледа-читам.

Страшно када вам политика блокира мозак толико да не можете да уживате у песми која срцу прија...

Лешко по том принципу ни Бланта не би требао онда да слуша јер је био на Косову :))

  • Downvote (-1) 1

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

па што је онда проблем да ми неко буде антипатичан??? могу да га сматрам говнетом и да слушам његове песме понекад.

али да му ПЛАТИМ и да слушам његова (ПАЗИ САД) "стенд-ап" серендања, е то не иде. и увек ћу да кажем да је песма "Не ломите ми багрење драгуљ уметности, али и да кажем да је Ђ.Б. преиспољно неописиво говно и гмаз и да НЕМАМ НАМЕРУ да га финансирам.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Па наравно да није проблем :) Али када се говори о Балашевићу, онда више говориш о њему због његове музике, а не зато што је једном лупио ово или оно. Можеш говорити о његовом карактеру и ставовима ако их он изражава кроз своју музику, што ја баш нисам нешто толико приметио.

Да он на крају крајева стоји иза свега тога, онда би он то пропагирао редовно на сваком свом концерту и смарао о томе итд. Али колико ја знам, а слушао сам га уживо пар пута, није то радио. Дотакне се он гејева, Хрвата, Срба, Црногораца, црнаца итд. али се човек тако спрда са свима, спрда се и на свој рачун редовно, и ако то нисте скучили до сад, па јебему баш све :)

Ону Сару Силверман стенд-ап рибу треба онда вешати ако ћемо реално. :)

balasevic.jpg

Мислим кад га погледаш видиш да је човек бре жива меме слика :D

  • Downvote (-1) 3

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

мало, малецно, мајушно, сићушно југоносталгичарско аустроугарско гованце искомплексирано.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ja sam bio na tim koncertima 92 i 93, i car je, ali me malo smorio tu, a tek posle sam shvatio sta ti je covek kad igra tenis sa radomanom bozovicem koga ismeva tada na koncertima.

bortom line djole je djole, kinta je kinta, boza zvani pub je dobar album, ostalo je mnjeh

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Вероватно зато што Менгеле упада у општи скуп царева, а судећи по коментарима за Балашевића као личности, ради се о ужем скупу царева негативне конотације, подскупу царева.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...