Jump to content

Balašević in concert


LESkOpoz

Recommended Posts

kakve sad ovo veze ima??

Mengele je drastican primer :) ali je po meni dobar da bi ljudi uvideli razliku :) Na prvom mestu bi svet trebao da stvara dobre ljude a tek posle toga da od dobrih ljudi pravi doktore pilote kamiondzije itd :) I ne bi trebali da odvajamo jedno od drugog :)

Sto se mene tice Balasevicevi tekstovi su sjajni i uvek ako me neko pita za njega prvo cu reci on je govno pa tek onda dobar je tekstopisac :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ja ću uvek reći da je dobar tekstopisac kad me neko pita kakav je tekstopisac. A kao čoveka ga ne znam sem onoga što pročitam i načujem od ljudi koje nisam pitao kakav je čovek :tf:

Lepo je što vi imate svoje argumentovano mišljenje o Balaševiću kao čoveku i kad vas neko za njega upita lepo je što ste spremni da ga kažete bez lažnog stida i srama :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Leško je car najozbiljnije :)

super mi se dopada što postoje takve osobe :)

Pa... hvala valjda? :D

Lepo je što vi imate svoje argumentovano mišljenje o Balaševiću kao čoveku i kad vas neko za njega upita lepo je što ste spremni da ga kažete bez lažnog stida i srama :tf:

BUM. To je to.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

svaki drugi muzicar je dijabola. dejv mustejn sa svojim gogo-stejt-dipartment izjavama bi trebalo da se smuci svakom pravom fan-u, ali jebiga, pravi do jaja muziku

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Đoka je stari folirant koji udara u žicu novopečenoj nafatiranoj malograđanštini, otud sve to što si opisao.

Imam njegov jedan koncert s početka devedesetih, ovo sad i ono tad je dupe i oko, da ne pričam što je u poslednjih deset godina Đoka u mnogo navrata ispao neviđena ljigavština, tako da što se mene tiče on se kao muzičar i čovek više nimalo ne razlikuje od Merlina npr.

nazalost, slazem se u potpunosti... za razliku od merlina on je po meni neuporedivo bolji tekstopisac i muzicar... pevac se nikada nije ni trudio da bude... neki ljudi jednostavno ne umeju da se drze posla koji im sjajno ide i imaju neobjasnjivu potrebu da se mesaju u stvari koje su po prirodi ljigave, prljave i smrdljive... tesko je iz takve rabote izaci cist, svez i mirisljav...

novog pajaca pronacicemo lako, jer novi cirkus ce doci u nas grad...

ovo kažem kao veliki fan njegove muzike

Panonski govnar iliti kako skojevci lesinare za kintu.

lesko ovaj te dovodi u zajebanu korelaciju :D

A jel si ti preslusao sve to staro, pa ti sad treba novo? On da je napisao 5 pesama sve ukupno, ovakve kakve su, covek je neprejebiv.

E sad, vase politicke stavove sto stavljate ispred muzickog i zivotnog ukusa, to je prosto vas licni problem, a i frustracija. Price "jao, ja sam cuo da on hoce da odvoji Vojvodinu" i "rekao je jednom da je srpski iskvarena verzija hrvatskog" zbog kojih sada pisete da je Panonski govnar i sta god, su sramotne. Culi ste negde neki deo neke recenice, ili jos gore, neko vam je prepricao, i onda pljujete po takvom umetniku i heroju lirike.

@daniiL Djordje Balasevic lesinari kintu? Od koga lesinari kintu? Snimio je 2 albuma , pa sad uni Arene 2 puta godisnje i ne silazi sa televizije?

Balaseviceve tekstove u Bukvare.

znam da nas ceka jos 100 ofanziva, jer moramo cuvati mir... racunajte na nas... to je original... delije su samo prepevale djoleta :D

Sad će da dođe Doolio, pa se vi zezajte.

ahahahahhaha...

ja ga ne volim samo iz razloga sto ne volim pateticne pesme...

pazi ima tu za svakog po nesto... nije patetika MUST...

a na sestom nastropju neki skupovi tuzni

ti se ne druze s nama mi smo suvise juzni

i kad razmislim malo njima nije bas stalo

za nas soliter...

Па наравно да није проблем :) Али када се говори о Балашевићу, онда више говориш о њему због његове музике, а не зато што је једном лупио ово или оно. Можеш говорити о његовом карактеру и ставовима ако их он изражава кроз своју музику, што ја баш нисам нешто толико приметио.

drz'te gedu!

procitah sve cetiri strane... zelim samo da dodam, bez obzira na sve, da je balasevic covek koji je napisao najsjajniju pesmu o sopstvenom kurcu i koja je postala neprejebivi hit... poslusajmo je jos jednom zajedno... shoosh ce sa nama nije pateticna... :D

http://www.youtube.com/watch?v=UyhDpJTawJk

Link to comment
Share on other sites

Jel tako? Ne bi mi se svidelo? :D

Ne, ja inace ne mogu da se raspravljam i diskutujem na forumu. Mrzi me da pisem, da se ubedjujem, argumentujem. Pogotovo sto ako napisem nesto smisleno, dodje u ovom slucaju Debeli ili daniiL i napise "ma govnar panonski pickica sisa kurac", i sta ja posle dalje da pricam?

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

па ти кажеш нешто као "мваааааа, немојте тако, другари, он је један шерет, воли живот, тако се лепо спрда и насмејава публику, њањањања, његови текстови, његов сензибилитет, блаблабла...", а само да бих ја опет написао: "мало аустрогарско искомплексирано гованце". није снимио песму да ваља деценију или више, пробија се изјавама типа "нећу да певам у Београду јер је Војводина окупирана" и сличним гадостима због којих ће кад-тад одговарати.

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Е па стварно, ово је дралетовскије од Дралета:)

КАКО НЕЗНАШ ПА ЗА ИЗДАЈУ И АНТИСРБСКО ХУШКАЊЕ И НЕ МОРАЛНО АГИТОВАЊЕ У КРИЗНИМ ВРЕМЕНИМА У КОРИСТ ОКУПАТОРА

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Aahahah hahahaahah haahaha hah... ah...

Dašak UPTa na ovom kilavom splitu... je li Drale, za šta će to Đoka da odgovara, jel za, da prostiš, verbalni delikt? :tf:

их сад "вербални деликт", анахроно, брацо... мораћемо да смислимо неки адекватан назив, да пије воду, да струји масама, онако својски.

:))))))))))))))))))))))))))))

шалу на страну, Балијашевић је говно, само да напоменем још једном.

Е па стварно, ово је дралетовскије од Дралета:)

КАКО НЕЗНАШ ПА ЗА ИЗДАЈУ И АНТИСРБСКО ХУШКАЊЕ И НЕ МОРАЛНО АГИТОВАЊЕ У КРИЗНИМ ВРЕМЕНИМА У КОРИСТ ОКУПАТОРА

како си само намерно изгрешио у кепсу, да додаш ту крезубу ноту.

лоло једна, ко те незна, много би се љутио.

;)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Како посејеш тако ћеш и жњети, Драле:)

Мислим, ако педесет пута ставиш пост само да нервираш Лешка зато што, не знам, није дверјанин :tf: а онда се смилујеш да напишеш ''нетрол пост'', а и тај буде у фазону ''народ ће му судити'' онда је изгрешени капс underkill:)

Да додамо да је полазна тачка свега била ''лол концерт лол текстови лол песме'' а не ''шта мислите о балашевићу'', али си морао да УПТујеш.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Е па стварно, ово је дралетовскије од Дралета:)

Mislim da je drale dogurao do onog dela svog "Dve Smrti" act-a kad se intenzivno samoparodira hteo ne hteo da održi interesovanje, mislim koliko sezona svake nedelje cliffhanger a radnja ništa, ko Dragonball :D

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je drale dogurao do onog dela svog "Dve Smrti" act-a kad se intenzivno samoparodira hteo ne hteo da održi interesovanje, mislim koliko sezona svake nedelje cliffhanger a radnja ništa, ko Dragonball :D

Да, а после тога долази онај део кад линкује вест како су у Сурдулици два тинејџера разбила прозор седишта ДС и напише испод ПОЧЕЛО ЈЕ

:tf:

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...