Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Do ponedeljka moram da napišem dva seminarska na teme plakati u ww2 i hitlerov kult ličnosti. Obe teme su prezanimljive, ali ja sam, kao i svaka druga lenja stoka, zabušavao do sad, tako da tehički imam samo večeras i sutra da isčitam materiju i napišem po 7 kvalitetnih strana za obe teme. Jer u subotu idem u Novi Sad na koncert godine \0/ , tako da u nedelju manje-više neću da budem sposoban za pisanje.

Edited by Никола В Савић

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Vracam se sa NBG-a trandzom...ulazi neki matorac i krece nesto da sisti po tramvaju...i neka tu devojka koja je htela da sidje zamoli coveka da se pomeri on je iz cista mira zabode u glavu o.O

sta cu morao sad da reagujem,uhvatim ti ja matorca izbacim ga napolje ,lupim mu sljagu ,spadne mu kapce i pobeze ...

ja u soku :D

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

ja sam juče bio prvi put u tjubu i baš sam se prijatno iznenadio.

džena je pokidala, a kad je dada krenula probio sam se u prve redove, ako ništa, makar neku sliku duvatim.

bio je neki drugar u RURevolution majici, mada me mrzelo da se cimam i vidim ko je (Djole? :D).

infidel

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...