Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jel ima jos neko probleme od kako je youtube predstavio novo ruho?Pola klipova nece da mi ucita do kraja,nego samo zabode na odredjenom delu i onda se jebem ko konjina i nerviram zato sto ne mogu da slusam muziku...

e da,koristim google chrome.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ček, došla i ostala tamo, ili bila da joj dupe vidi put pa se vratila u Srbiju i rekla ćao zdravo?

Jer je ovaj drugi scenario sačekao mog ortaka, koji je tresnuo solidne repa da on i riba sa kojom je bio pet godina idu na Kubu (on živi u USA, ona u Srbiji) i posle toga bilo poz kad se vratila

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ziveli u 15 m2 sa zajednickim kupatilom pa odlucili da prekrate sebi muke.

Uspeshna reforma vojske!

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Bio u Blow Up baru, stand up vece. Ocekivao sam bas fail, ali bilo je ok. Nisam se sad nesto odusevio, ali par osmeha, par dobrih fazona, nije lose.

Мој ортак, мађионичар, је имао тамо пар наступа, ал нисам успео да стигнем никад. Каква је атмосфера генерално?

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

ja sam shvatio da su oboje našli poslove na mauricijusu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...