Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

196763_andrej_f.jpg

Naš predstavnik isukao pitona: Andrej Pejić, najpoznatiji srpski maneken

lol piton !

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Da al ovo je baš "kritičan" primer, dve mega zagor visokoškolske ustanove, ne vidim kako može da fejluje (osim što je sedmi bio radni dan). Oću da kažem, maltene čist zicer.

A koliko sam pratio te žurke i plakate, obično bude nešto tipa ne znam, saobraćajni i arhitektura, ekonomski i etf, i slično što se ne poklapa na tolikom nivou, tj jedino što se poklapa je što su na jednom pretežno žene a na drugom pretežno muškarci, dok je sve ostalo "nekompatibilno" itd.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Reki drug! Ja sam isto tako nocas ispizdeo, al' je josh nisam obrisao. :(

:(

stvarno mi je došlo da razlupam tastaturu... pikujem balphu, dobijem kraći lejn da idem sa glaciusom... na trećem levelu ne uzmem slow onaj pošto ne bi značio jer moramo da igramo defanzivno... mentol uzme votuje kick i kikuju me ko od šale... pritisak mi skoči izaberem balphu opet, igrom slučaja dobijem opet glaciusa u lejnu, lik ide dole da warduje kamp i odma da fb swiftu... dolazi opet, uleće kao moron, ja pokušavam da ga spasim i umrem i ja... treći put me je on namerno freezuje da me sb ubije

add remove program >> uninstall hon

yao-ming-meme.jpg

inb4 csb

doco fu!

Edited by rejven
Link to comment
Share on other sites

ахаха види стварно:)

У јеботе дал је могуће... Добро, играо сам онај квиз:)

Мислим да никад нисам толико испостово, контам да ми је прошли рекорд испод тријес... Ето, требо данас на факс, па одлучио да не идем и онда седи за рур цео дан...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Kakav bre paris crni vudumane [roflmao]

Dom se zove Patris Lumumba ;)

Edited by Никола В Савић

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Da al ovo je baš "kritičan" primer, dve mega zagor visokoškolske ustanove, ne vidim kako može da fejluje (osim što je sedmi bio radni dan). Oću da kažem, maltene čist zicer.

A koliko sam pratio te žurke i plakate, obično bude nešto tipa ne znam, saobraćajni i arhitektura, ekonomski i etf, i slično što se ne poklapa na tolikom nivou, tj jedino što se poklapa je što su na jednom pretežno žene a na drugom pretežno muškarci, dok je sve ostalo "nekompatibilno" itd.

embedded vode i frizerke!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

priča o milici i tramvaju je splitovana, i uskoro ću da bacim hejt tamo.

nije mi trebalo to silno kliktanje ovako umornom. dule, dođeš mi pivo, ti si za sve kriv.

i istripovao sam da marmen misli na glavni grad francuske a ne na patrisa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...