Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Vecerao sam i razmisljao kako je sigurno mnogo dobro da ti je neko od ukucanina PRO IRL SEF KUHINJE i da konstantno imas strava obroke + stalno nesto novo. NEMAM IDEJU STA DA VECERAM VISE, nije mi ni bitno, ne uzivam u hrani toliko ali DOKLE VISE PAVLAKE I SUNKE?

Ima da nadjem neki sajt i naucim toliko dobro da kuvam...

Link to comment
Share on other sites

Haha, ortak Relja (Elitni Odredi) mi daje da odgledam njegov nov spot, i ja gledam, gledam, kad primetim da se on u spotu 'vata sa nekom meni poznatom curom. Kad ono, malo bolje pogledam, a to zapravo clanica nase male RUR zajednice, Hristina. Koga zanima da pogleda, izvolite.

jebote koliko me iznerviraju ovakvi retardi

mislim ono,jel si mu nekad rekao da mogu slobodno nekad da naprave dva stiha u kojem ne ponavljaju istu rec tri puta

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jebote koliko me iznerviraju ovakvi retardi

mislim ono,jel si mu nekad rekao da mogu slobodno nekad da naprave dva stiha u kojem ne ponavljaju istu rec tri puta

ja njemu otvoreno kazem sta mislim o toj muzici. On recimo gotivi Getu, ovaj novi album. To mu je skroz kul, ludnica, zvoni, drnda, cvili... To sto on radi njemu donosi pare, i to dobre pare, i pravo da ti kazem, boli ga uvce. Sa druge strane, jako je dobar glumac. Mozda ste ga videli u Paradi, gde je zaista dobro uradio svoju ulogu, jer da ga ne poznajem, pomislio bih da je lik stvarno takav, i fenomenalan je u filmu Ordinary People, gde tumaci glavnu ulogu, i recimo na festivalu u Tuzli je uzeo nagradu za glumu ispred Glogovca.

Hocu da kazem, muzika koju radi je tesko sranje, ali covek je inace vrlo kvalitetan. :]

A za ovaj Mohijev opis samo da dodam jedno "word". :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...