Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

+1 za House of cards (videh ovde u topicu preporuku a bio sam je pomešao sa House of Lies)

 

"Izduvao" sam celu sezonu za jednu noć.



Je l' gleda neko 'Homeland'? Video opis, mozds bih gledao

 

Posle više nego pristojne prve sezone, malo su "teglili" 2 sezonu zbog 3,4,5.. ali još uvek gledljivo (nisam još počeo treću da gledam jer čekam da mi se skupi malo epizoda)

Link to comment
Share on other sites

obavezno odgledaj house of cards.

 

mada, ja sam posle par epizoda izvalio da je serija potpuno random ako kevin spejsi nije u kadru (mislim da je to i stija napisao negde) a pritom sam i počeo malo da se bedačim kad krenem da razmišljam o tim kombinacijama i akcijama u beloj kući, mada to nema prevelike veze sa serijom već sa pravim situacijama koji serija opisuje i kontam da je baš to reakcija koju su želeli da izazovu kod posmatrača.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt1796960

Homeland, već spominjana serija, zanimljiva priča, iritantan glavni ženski lik, gluma i glumci (Damian Lewis iz Life-a) odlični, osvojila 5 zlatnih globusa, sad je počela treća sezona.

 

http://www.imdb.com/title/tt1492179

Ne videh da je iko spomenuo Strike Back, isto zanimljiva serija koja prati britanski Odsek 20, kul ekipa glumaca, par likova se izrotiralo za 3 sezone, u toku je 4. sezona.

 

Koga interesuju serije na tematiku akcije, špijunaže i slično, neka baci pogled na ove dve serije

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

Mene nervira kroz celu seriju, previše je tvrdoglava, ima one napade histerije, niko ne može da predvidi šta će sledeće uraditi itd 

Ne sporim da je vrhunski odglumila (čini mi se da je u pravom životu studirala psihologiju), da je njen ovakav lik savršen za celu priču i da serija ne bi bila ovako dobra da me ona ne nervira, ali par puta sam hteo kroz monitor da je zadavim  [:)]

 

A Damian Lewis je faca, odličan glumac, sjajno iznosi uloge, preporuka za seriju Life http://www.imdb.com/title/tt0874936

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

"How not to live your life" 

Listao sam topic i video da je neko preporucio za one koji vole britanske serije ( humor ). Stvarno je odlicna serija, iako je akcenat na humoru , ima i solidnu pricu sa par twistova. Jedino je bedak sto ima samo 3 sezone, kontam da su 5 dobrih mogli da naprave. 

Koga zanima plot , radnja se vrti oko lika koji je pravi dickhead i idiot koji u par navrata pokusava da sve to okrene ( nalazenje posla, devojke etc. ) ali dosta cesto bezuspesno. Serija krece tako sto on nasledi staru veliku kucu od svoje babe , useljava se, tamo ga ceka gay/weird/notgay house carer, i kasnije dolazi cimer ( zensko ! ) !

Preporuka ! 

Link to comment
Share on other sites

American Horror Story

Odgledao 1. sezonu i započeo drugu,odlična je.

 

tumblr_m9l2cxrNiJ1r01u69o1_500.gif

tumblr_mbu75xCwQv1rght2ao1_250.gif

tumblr_mdw95inwni1rxiit7o1_500.gif

 

Maid FTW [:D]

 

Pocetak druge je obecavao, ali kako je serija odmicala sve su vise ubacivali neke twistove koje nisu ni objasnili i sam kraj su zbrzali. Ne znam dokle si stigao sa gledanjem, ali si valjda primetio ovo. 

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Ne znam meni se cini da su bas preterali. Vanzemaljci, djavo, zli nacisticki doktor i njegova cudovista... ovo ne moze biti dobra kombinacija za neku seriju, da su razdvojili ove teme na nekoliko razlicitih sezona a ne strpali u jednu i pokusali da ispovezu nekako mozda bi i ispalo ok. Sada ne znam dal je i prva ovakva, ali koliko sam video iz komentara manjeg je "opsega" prica tako da verujem da je dosta bolje od ove sezone.

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Zdrvao

Pomalo mi je čudno da ima više od dva meseca otkako se Orange is the New Black pojavila na Netflixu i full na drugarskim sajtovima, a da je ovde niko nije preporučio (ako jeste samo ja numem da searchujem, izvinjenje). Možda je kriv sam Netflix koji je (zasluženo) promovisao rimejk House of Cards na sva vrata, a ovaj originalni sadržaj (na osnovu knjige, al nije straight ekranizacija) su stavili (nezasluženo) u treći plan. 

 

Glumačka ekipa je grupa mahom nepoznatih mladih žena sa par old school proova, ali su svi brutalno dobri. Pisanje je fenomenalno - Jenji Kohan, autorka Weedsa - OitNB zapravo veoma podseca na mracniju (i po mom misljenju bolju) verziju zatvorske seozone Weedsa. Epizode su 55 minuta, al prolecu ko lude, najveci problemi su što kad odgledate svih 13 epizoda kreće 6-9 čekanja na drugu sezonu (koja se trenutno snima) i strah da druga sezona ne može biti dobra kao prva.

 

sly tv watching tip - ako uspete da ne odete na imdb i da ne čitate imena glumaca u špici, čeka vas super iznenađenje (nakon čega druga preporuka - NTSF:SD:SUV (kratka komedija sa adult swima, kao children's hospital))

 

peace out

k

Link to comment
Share on other sites

e, vidiš, ja sam odgledao prvu epizodu Orangea i nisam hteo da pišem išta dok ne pogledam ostale ali mi je delovalo zanimljivo. Defintivno jeste nereklamirana serija. Posle ove prve epizode mi deluje zanimljivo ali nikako da gledam dalje.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...