Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

posle SUITS probao sam i HOUSE OF LIES, ali nije išlo. posle 5 epizoda sam batalio. slabo je sve to posle Harvija i Done. sad sam skinuo AMERICAN HORROR STORY, prvu sezonu, žena je fan horora, a ja baš i nisam, pa joj činim.

 

Druga sezona AHS je mnogo bolja nego prva, ali može i prva da se odgleda. Treću još nisam poč'o da gledam pa ne znam kakva je.

also

 

i-hhJBQRK-950x10000.jpg

Link to comment
Share on other sites

posle SUITS probao sam i HOUSE OF LIES, ali nije išlo. posle 5 epizoda sam batalio. slabo je sve to posle Harvija i Done.

 

SUITS je još jedna od serija koju sam zaboravio da gledam posle prve sezone. Odgledah u cugu 2 i 3ću i da nema "španskih" scena bila bi  zabavna kao i Franklin & Bash http://www.imdb.com/title/tt1600199/

Link to comment
Share on other sites

Auu ja sam skroz zaboravio na AHS ,gledao sam prvu sezonu i bila mi je ok,ako je druga jos i bolja kao sto kazete mora ce da se odgleda.

Sto se tice Wire vs. BB slazem se sa Pesmom da je glavna razlika u prednost The Wire to sto ima milion likova koji si super razvijani vremenom,malo bolje kad se zapitam,serija ustvari i nema glavnog glumca/lika (koliko se secam McNulty se jednu sezonu slabo i pojavljivao) dok je Walt u BB epicentar svega.

Ma obe su ciste desetke ,mnogo bi voleo da ih iznolajfujem opet u skorije vreme...uff taman sada kad krene sneg da pada,pa napolju bude Sibir^^

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Za slučaj da je neko zaboravio da isprati, nakon silnog odlaganja prošle nedelje konačno je počelo emitovanje serije Almost Human i vrlo je dobra (emitovane su tri epizode do sada, prva je solidna, druga je odlična, treća vrlo dobra =o)).

Radnja je buddy cop procedural smešten u mešano meso sf klišea...I Robot, Blade Runner, Robocop, Dredd, Total Recall...you name it thery've got it, ali nekako i dalje funkcioniše. 

 

Da podvig bude jos veci ovo u USA ide na networku (FOX), a ne na kablu, a i dalje je sve generalno kompetentan sf sa solidnim budzhetom (Producent je jj abrams, al bitnije je što je kreator J.H. Wyman (Fringe, Keen Eddie)). Dva glavna glumca su vanserijski dobri (za netvwork tv), Urban je na autopilotu/isti kao u svemu gde ste ga videli, što znači da je namrgođen i gunđa, al je cool. Takođe, Majkl Ili je odličan. 
Vrlo topla preporuka.

Link to comment
Share on other sites

Za slučaj da je neko zaboravio da isprati, nakon silnog odlaganja prošle nedelje konačno je počelo emitovanje serije Almost Human i vrlo je dobra (emitovane su tri epizode do sada, prva je solidna, druga je odlična, treća vrlo dobra =o)).

 

Srbi nisu negativci  [;)]  a već treća epizoda.

Link to comment
Share on other sites

odgledao sam 2 epizode, veceras planiram i tu trecu.. serija obecava, drzi paznju i ocekujem svaki cas neku dublju pricu koju ce nam predstaviti, kao i neka objasnjenja, istoriju itd..

 

ali dobro, ocekujem previse za 2 epizode. samo da ne pretvore seriju u csi robocop vs criminals naredne 3 sezone i ja sam zadovoljan :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...