Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

Gledao prvu epizodu nove HBOve Masters of Sex.

http://www.imdb.com/title/tt2137109/


Gledao sam sa nekom ribom, inace ne znam da li bi sam odlgedao celu. Na trenutke mi je fun, ali.. malo mi je spora, cista drama, ali nema unikatnog smeka - meni licno. Tema je unikatna def, a sad nadam se da ce da odvuce malo vise na scientific side nego na cistu dramu u buducnosti.

 

Link to comment
Share on other sites

I ja sam gledao Agents of SHIELD!!! I POGODITE ŠTA!!!!?!?!!? SRAAAANJE JEEE!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šalim se, nije, ok je, ništa specijalno, hajp mašina je uradila svoje ali ok je ta prva epizoda, videćemo dalje... mada sam na kraju epizode, na poslednju scenu rekao na glas sam sebi "ma važi". 

pljk!

Link to comment
Share on other sites

druga epizoda SHIELD-a, kad sam zaboravio šta gledam, bilo mi je ok. Malo bolja epizoda nego prošla, mada i dalje ništa specijalno. inb4: agent Koulson će da postane Ultron jer je robot kojeg je napravio Toni Stark u kog su utrpali Koulsonove ostatke ili tako neko sranje. Bilo bi previše lako da je samo klon u pitanju.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

House of Cards

 

Kevin Spacey car

ok je serija, a i spejsi sabija, mada posle prvih 4-5 epizoda postaje predvidivo sve, i nekako su vec na autopilotu ... sto smara :/ 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

završio sam oz.

 

jako, jako dobro. rođenoj kevi bih poreporučio da gleda. ima svega u seriji, nije čizi, brutalno je na momente, dinamično, u isto vreme te natera na razmišljanje.

nema samo nekolicina glavnih aktera. prate se priče gomile zatvorenika, gotovo sporadično, sve deluju ni malo povezane, a sve su povezane. odlično prikazan sam život i ljudska priroda i gde ona sve može da ode, na primeru života zatvorenika.

i iznad svega najbolji narator kojeg sam video do sada. prilično jednostavnim jezikom, gotovo žargonom, govori neke krupne stvari.

 

ako nista gledali skoro ili uopšte, a hoćete da pratite neku seriju a ne znate koju, sve preporuke za oz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...