Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Kakva jada i beda od dana, spavao sam jedva 5 sati, ceo dan mi neki random likovi sa poljoprivrednog pišaju po glavi tako što mi obilaze sobu jer je dodeljena poljoprivrednom, prosuo tunjevinu za posle treninga a i trening sam loše odradio, zvezda izgubila, ostao sam bez para, jedna se riba iz čista mira nadrkala na mene i ako sam pokušao samo da budem uljudan, večeras ću da gledam filmove umesto da rokam..

baš te neće Savke :(

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nakon upozorenja da ne parkiraju automobile kod Arene, građani su se za svaki slučaj pobrinuli da se sa koncerta vrate kući u celom automobile I parkirali su se nešto dalje po ulicama oko beogradske arene.

Ono što nisu očekivali je brzo reagovanje gradskih službi koje je publici pokvarilo dobro raspoloženje koje nose iz Arene - umesto iznosa koji su platili na blagajnama, u cenu karte za koncert Dina Merlina biće uračunata i usluga pauka, jer mnogi nisu našli auto na mestu na kom su ga ostavili.

:)

Link to comment
Share on other sites

http://weldersounds.com/?awesm=awe.sm_5aTOM&utm_campaign=&utm_medium=awe.sm-twitter&utm_source=t.co&utm_content=topspin-widget-streamingplayer

mnogo mi se sviđa muzika ovog lika :)

opet sam sinoć išla u onaj klub "Šteta"...onaj dj se loži ko da pušta ne znam kakve hitove, a mixuje pop devedesetih sa tu i tamo nekom Rijanom :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

fala kurcu da su se setili da nose čobanima kola kad je neka čobanija u areni. uvek je sodoma i gomora sa parkiranjem (na travnjacima, u raskrsnicama, na trotoarima, pa u dva reda zagrađivanje na regularnom parkingu) kad je neki čobanski koncert, ali uvek, ne može da omane.

Link to comment
Share on other sites

ja stvarno ne znam zasto dizete toliku famu oko tog koncerta

ako je dino merlin čoban onda su tri pune arene ljudi ovce

Jesu, valjda je to jasno. To shto ih ima mnogo ne znaci da su u pravu ili super. I nacista je bilo preko 4 miliona a podrzavalo ih je bar 50. To opet nije znacilo da su u pravu ili manje ludi. Naravno, ne poredim naciste i ljude koji idu na koncert Dina Merlina, cisto hocu da objasnim logiku :).

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ja stvarno ne znam zasto dizete toliku famu oko tog koncerta

ako je dino merlin čoban onda su tri pune arene ljudi ovce

brate jesu, i to na vise nivoa. recimo ja gotivim po neku njegovu pesmu, ali nabijem ga na kurac, realno. popisavao se po srbima, sad je dosao po nase novce, obraz ko miselinka.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...