Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Juce sam ceo dan blejao sa Asmirom Kolasincem, inace momkom koji je obezbedio ucesce na OI u Londonu u disciplini bacanje kugle. Covek je neverovatan car, stvarno super decko. Ali fascinantno u celoj prici mi je sto ima 187cm i 135kg, ali zato trci 30m za 3,76 sekundi, a 100m za 11,82 sekunde. Jedva cekam London da navijam za njega. :D

bacaci kugle su najkompletniji atleticari :) i ja sam se iznenadio kad sam cuo :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi uvek reaguju tako kad dođe neki novi dizajn nečega, i onda se posle nekog vremena naviknu. Kao i Gmail, kao i prethodna promena YouTube-a itd :)

Jedino što imam utisak da je novi dizajn "hardverski zahtevniji" što ne bi trebalo da bude.

Link to comment
Share on other sites

Пре 2 дана сам видео ултимативни хипстерај :D

Лик је прошао поред мене са црно-белим зецом који му стоји непомично на левом рамену. :D Зец има минимум 5-6 кила јер је био огроман. Тај лик је ишао са неким ортаком и нешто су опуштено причали као да овај има типа папагаја на рамену па је све кул. Нема ко се није окренуо. :D

Како ми је криво што нисам имао фотоапарат при руци да га сликам :(

  • Downvote (-1) 1

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Ljudi uvek reaguju tako kad dođe neki novi dizajn nečega, i onda se posle nekog vremena naviknu. Kao i Gmail, kao i prethodna promena YouTube-a itd :)

Jedino što imam utisak da je novi dizajn "hardverski zahtevniji" što ne bi trebalo da bude.

Знам, али да је то, не бих ни написао ништа, али није:)

Ја и даље мислим објективно да јутјуб само тоне што се дизајна тиче. Онај први са коментарима упућеним конкретним ликовима који су стајали испод увучено испод коментара на који се одговара, са погледом на гласове за коментаре и са много већом брзином и бољом реакцијом интерфејса ми је и даље најбољи, ал оно, за пет дужина. Нема то везе са ''ове нове нинџа корњаче су срање'', а оно ове нове супер.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

super je ali je intonacija katastrofa

Na sedmici se menja i layout na on screen tastaturi kad promenis jezik.

SxLse.png

predpostavljao sam da su uveli, jer moze biti od velike pomoci. koristim xp tako da cu ovu sliku da sejvujem. hvala opet rure o/

e da nisam skapirao ovo za "@"? dakle ne moze sa dva dugmeta?

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Nisam te skaprio ono "Ne moze bez koda".

Mislio sam da mozda treba samo nesto da se cacne pa da moze. Ne moze ni kod mene. Kako to ljudi koji rade resavaju?

FFS hvala kruko upravo restartovah komp usred pisanja diplomskog.....

:tf:

Edited by kakoo

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Kod mene ne moze, dok valjda mohi tvrdi da kod njega moze. Nisam siguran, mrzi me da trazim unazad.

Probaj pa vidi, nista te ne kosta.

Moja bitch please slika je bila tu da ilustruje moja osecanja prema forsiranju koriscenja cirilicne tastature uprkos nedostacima tipa nemanja @-a.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

2-3 dana već ne spavam gajbi i ubijem sam u pojam, ali zato sam danas krenuo na vreme da cirkam, jer večeras idem da se provedem ko kralj na ladno vops, već satima me hvata euforija, jedva čekam 9 uveče.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...