Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ahahah...

dule car...:D

Grcka, a tamo jedino idem na more, na zalost, nema nikakvu kulturu sremanja ribe i zglavkara :tf:...

Jbg, te stvari su vrh u Hrvatskoj...ono sto sam jeo u Istri, pardon Srpskoj Istri, je neverovatno..jeo bih svaki dan i ribu i skoljke i hjaoo, sve ostalo....

Ne znam kako je u Spaniji, davno sam bio, tako da se vise i ne secam...drugar koji je bio prosle godine ih je nesto napljuvao :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Хвала пуно што сте ми обрисали топик... Кад било који форумаш пита за помоћ ја гласам, а мени топик се брише.

Фино, баш фино...

Mislim da je premesten a ne obrisan

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Drugovi, treba mi mala pomoc.

Ako neko zivi u bloku 19a... ILI ako zna sledecu informaciju o bloku 19a:

- Ono nisko i visoko prizemlje, da li se koriste za stanovanje? ili je neki drugi prostor tu (tipa ostave, lokali)? (na sta mislim, vidi se tacno na ovoj slici na primer - 3528902.jpg - ), tamo gde je drugacija fasada jelte.

Hvala ako neko zna.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Hronika | petak 25.11.2011 | 19:20 -> 13:00

Pedofil član Nacionalnog stroja?

Izvor: B92, Beta, Press

Novi Sad -- Marko M. (22) iz Novog Sada koji je uhapšen u četvrtak zbog osnovane sumnje da je seksualno zlostavljao decu u Futogu, bio je član "Nacionalnog stroja".

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=11&dd=25&nav_category=16&nav_id=560519

ХАХАХАхахахахаха, ахаххахахаха, аххахахахахаха.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Togfu, koji vam je ovaj:

Da nije možda nepostojeći, čisto zbog izbora? :)

ahaha prvo sam pomsilio na mog komšiju koji je isto Marko M. i isto ima 22 godine, al reko nema šanse da je on, dobar dečko, ćale mu pop (OH WAIT!) :D

a sad ozbiljno, ne znam ko je lik, kažu da je neki iz Karlovaca... mada ne znam što bi dolazio u Futog da radi to što je naumio, kad ovde panduri patroliraju često, zato je i fejlovao verovatno.... Futog je baš kritičan kad bolje razmislim, svakih mesec dana neko sranje, tuča, ubistvo itd.. nedavno onaj pas što je ujedao decu u školi isto... strašno. A mene je kao Futog spasao Satelita lol :D

Edited by BLACK JESUS IS BLACK
Link to comment
Share on other sites

najbolja rečna riba je smuđ ...

kad sam bila na moru u Hrvatskoj smarao me tadašnji da moram da probam oradu, ali nisam htela, naručila sam dve loze i špagete... jebg, seljanka :)

dimljeni saran na zaru, gg no re

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...