Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

sve ovo nema veze sa vađenjem radne knjižice kao takve :) btw možeš da izbegneš takse za izdavanje izvoda/državljanstva ako napomeneš da je za reguliranje zaposlenja mislim da si oslobođen tada :D

Za praktično sve je džabe, školovanje, vojska, zaposlenje itd ... čak ne znam ni koje su preostale kategorije za koje nije, tipa - potvrda za porez na luksuz i tako to :)

Link to comment
Share on other sites

gladan sam....mrzi me da pravim rucak a i mrzi me da izlazim iz stana....da li neko zna br neke picerije u Nisu koja dostaljva 'ranu na adresu?

zajeban je taj gugl za korišćenje

http://www.donesi.com/nis/lat/centar-pica-kucna-dostava-41-z100.php

Edited by Никола В Савић

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Za praktično sve je džabe, školovanje, vojska, zaposlenje itd ... čak ne znam ni koje su preostale kategorije za koje nije, tipa - potvrda za porez na luksuz i tako to :)

taj rad, npr za podnošenje zahteva za roditeljski dodatak, deca su luksuz na ovu krizu :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

@daki

ja mislim da ne moze!

sumnja ili sumnjati, od toga je izvedena rec... e sad (pod uslovom da ne trolujes), voleo bih da znam zasto moze umesto "nj" i "lj" da bude, zbog sebe naravno, ne da bi mi porastao internet penis!

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Muka mi od same pomisli na ovaj decembar, ako izduvam za dom moraću da spavam po gajbama ortaka i ortakinja, a istovremeno da idem na predavanja, pišem 5 seminarskih, spremam 4-5 kolokvijuma i jedan vepar od ispita i pride da radim preko zadruge kad god mogu.

http://www.youtube.c...h?v=s8j8P5B4Uf8

Edited by Никола В Савић

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Im'o sam i gorih situacija, samo mi je pun kurac više toga.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pa što se onda ne dovedeš u red? Ili budi čovek ili klošar, trećeg nema

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

U svakom životu postoje neočekivani momenti i krizni periodi. Eto, nisam očekivao da će ovoliko jaka konkurencija da bude za dom i da ću na raspodeli morati da strepim za mesto. Ako ne ispušim, sve se nastavlja po planu, ako ispušim, moraću da preguram decembar kako znam i to je to, jebiga.

Edited by Никола В Савић

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...