Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Daki boli te uvo sad možeš legalno da sadiš konoplju

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2011&mm=11&dd=22&nav_id=559715

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

I tvoj zadnji strip na kratkim stripovima je već bio coolface-1.png

Jbga, nisam video.

@Topik

Kakav još jedan hladan tuš sam dobio danas, izgleda da ću u decembru morati iz doma, jer neću moći da ga zadržim u prvoj raspodeli, 3 mesta sam ispod crte. Gde sad koji kurac da idem, šta da radim...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

definitivno sam luda i završiću sa EPS-om na sudu...

ustala sam noćas u 3 i isključila struju komšinici iznad mene jer je pustila neku mašinu direktno iznad moje sobe i nisam mogla da spavam ... a onda sam se probudila opet u 5 i zbog griže savesti joj ponovo uključila struju jer sam mislila da će jadna dobiti upalu pluća :P

inače, to je neka ljakserka iz provincije što je sa sobom dovela još 5 seljaka ...

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

i onda kao vicevi o zemunu nerealni -_-

što se mora... mora se ...

nek bude srećna što joj nisam poslala ex dečka sa pajserom da popričaju o jeftinoj struji ... :P

[;)] zajebavam se ofc... ali stvarno je preterala, pa ne možeš da se ponašaš u stambenoj zgradi kao da živiš sam u kući na selu ...

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Ponasa se kao da zivi sama na selu jer je pustila masinu kad je jeftina struja?

ma bre šta koji kurac ima mašinu kad nema da plaća dansku tarifu struje ... :P

elem, nije samo to u pitanju, nego i to što se dere, skače i igra kolo sa svojim plemenskim kolegama

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

мене само занима како си искључила струју комшиници изнад себе у 3 ујутру...

замишљам те у пиџами са зекама и батеријском лампом како са секачицом идеш до ормарића за струју и цепаш прво катанац, а онда скидаш осигураче док лампу држиш у зубима.

или ваљаш комшиници струју на црно из своје гајбе... све луђе од луђег...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Pa jedino ako nemaju nešto tipa glavni osigurač za svaku od gajbi u ulazu zgrade, tako nešto :)

baš to ...

a zaboravili su da stave katanac i plus piše prezime svakog ispod osigurača :D

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

koji trol za iskljucivanje struje.

stvarno nemas pravo to da radis.

Релано, плус што су разлози цар, оно, ако ми нестане струја почећу да размишљам да нисам можда увредио нечије чуло укуса мојим одевањем или тако нешто.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mogu da razumem i dunju :) ako je vash argument da je struja jeftinija u 3 ujutru, onda kapiram da ne bi imali protiv da vam komshija iznad bushi u to doba? mislim, zna se kad je kucni red - nema buke.. razumem da je upali u ponoc pa par sati, al' brate u 3 ujutru :) narochito ako je mashina kao moja pa se dernja samo tako kad pichi centrifuga :)

Link to comment
Share on other sites

Брате, хабитуација:) Мајка мара градског саживота. Мислим, да ставимо кромањонца сад код мене на гајбу, мислим да би умро на месту, трамвај, клинци хулигани, терен за баскет, поред ликови који се стално свађају, изнад ликови са двоје мале деце која НОН СТОП трче, падају и обарају отприлике топовску ђулад на под, преко пута се буши зид, спајају се две собе, ја гледам филмове ноћу са биоскопским угођајем :tf:

Али просто, ништа од тога не региструјем и да, то је избор, ако ти сам себе изнеуротишеш и сензитивираш, то је твој избор... наравно, све има границу, али машина, хммм, каква год да је.

Да не помињем да ем постоје други начини, ем што немам утисак из Дуњиног поста да је дотерало цара до дувара него је баш изабрала намерно да пикира, да не квотујем сад делове о колу са племенским колегама.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pazi, ta kretenka mene maltretira već dva meseca...

sa narodnjacima do 4 ujutro... sa skakanjem... sa puštanjem raznoraznih mašina...sa okupljanjem kojekakvih ljudi ... lepo je presretnem na hodniku i kažem, nova komšinice, može malo tiše, ustajem u 6 za posao ? a ona me skoro pa otera u pm ...

pokušam drugi put sa komunalnom policijom ... ona nam se posle najebe majke dok je prolazila pored nas...

i treći put je ovo bio jedini izlaz....

jako primitivan...ali jedini.

a sada sam kupila čepove za uši....

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Ено ти на прошлој страни лол

Свеједно ко је ту шта, она сад контам да зна да си јој ти укинула струју, спреми се за рат говнима испред врата, пријавама за гајење ганџе, музикама итд:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...