Jump to content

How to: Izvesti decu na pravi put


Recommended Posts

Ja se molim da ce ovaj topic ostati u bazi podataka zauvek...

jos samo da neko povadi najvece bisere poput "Ma samo su babi lupili shljagu" i "Posle nekih 5-6 meseci počeo je da puši cigare i tu sam ja mnogo puk'o na njega jer je bio sportista i plašio sam se da ne počne da vari, jer uglavnom tako ide"... i slicne, i da ih urami negde.

a da... banujte ga.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

@dread

mnogo je veci procenat sitnih kriminalaca medju mladjima u beogradu nego po manjim mestima, ne znam odakle ti to da ih je po selendrama mnogo vise :)

@vudu

evo ja sam procitao svaki post u ovom topiku, ne izvlacim nista iz konteksta

tebi ocigledno treba da se crta da taj klinac nije vise onaj klinac kog si ti poznavao, alo? bio je ok, vise nije, postao je retard, pomiri se sa tim...opet ti ponavljam, je l' imas ti uopste ideju KOLIKA je razlika izmedju lika koji nije potpuni retard, ali napravi neko sranje ponekad, pobije se ili nesto, i lika koji je uopste u kontaktu sa drugim bolidima koji hoce da maltretiraju babu i pokradu je, a kamoli da ucestvuje u svemu tome?

znam gomilu svakakvih likova ovde, i gomilu debila, ali i dalje nisam siguran da bi neko od njih bio spreman na tako nesto

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Vlado molim te nemoj tako, babu nisu pokrali nego je "saradjivala", a nisu je ni maltretirali nego je samo "dobila sljagu". Kao sto i sam vidis, baba je "dobro i zaliva paradajz", dakle ovi fini mladici su je zapravo motivisali na obavljanje drustveno korisne delatnosti. Sa obzirom da im se zurilo, noz su koristili samo da bi ubrzali celokupan postupak, a ne da bi je povredili - cak stavise, da ona sama sebe ne bi povredila, zakljucali su je u shupu. A i nisu je nesto preterano orobili - samo su uzeli 25 evra po coveku, sto bas i ne predstavlja pljacku, vec kratkorocnu pozajmicu. Policija je bila toliko nesposobna, da se jedan od likova sam predao i onako usput ocinkario ostale. Kakva bre pljacka, kakav kriminal, kad se tu zapravo radi o postenom igracu WC3? [b)]

Link to comment
Share on other sites

samo sto je nas raskoljnikov umesto studenta pro-gamer, diler i slicno.

Sto je najgore uopste nije nemoguce da je klinac prosto glup, pa posao sa ovima. Tipa da nije upoznao mr.minusa i ostale "pro" mozda bi se poceo druziti sa nekim LARP-erima i postao nerd.

Ovaj topik se u stvari izmestio sa nesrecnog klinca na analizu mr.minusovog mentalnog sklopa. Ili ne ume da se izrazava bas najbolje, tj nije bas najbistriji, ili je jednostavno jako opasan sociopata.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je ovo zapravo slucaj:

- Klinac je zaista hteo da bude pro i umesto da besomucno gleda repove 8/7, igra 8/7 i spava 8/7 on je pokusao linijom manjeg otpora.

E sad, sve bi to bilo kul da ga je ucio Vladoica ili neki pravi pro, nego je klinac jos vise fejlovao slusajuci marmena i jebiga, razocarao se u zivot i protraceno vreme pokusavajuci da igra dobro. Skolu je zbog istog "pro" gaminga zapustio, video da nema izlaza vec da se baci u kriminal, i to je to.

Marmene, svojom sujetom si unistio jedan zivot.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/274632/Uhapsen-napadac-sa-Bir-festa

Pazi decko je skroz kul, koji bedak sto je uhapsen. Verujem da je samo hteo da bocne nekoga nozem u eco-partiji, a nije hteo glok da koristi. jao jao

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

E za ovog me zanima kazna, baš.

Jel ono, nije on hteo da ih ubije, bio je pijan, eto to mu je prvi prekršaj, standardna šema.

Mislim da bio to bilo kd izazivanja opste opasnosti....tezi oblik jer je bio okupljen veci broj ljudi, znaci koliko vidim u kz od 1 do 6 godina zatvora...

:D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bio to bilo kd izazivanja opste opasnosti....tezi oblik jer je bio okupljen veci broj ljudi, znaci koliko vidim u kz od 1 do 6 godina zatvora...

:D

To sve zavisi od naseg "pravo"sudja sta ce sve da mu nakace. A ja radi sebe i drugih zelim da mu nakace i ubistvo Djindjica ako je moguce mater mu jebem malu balavu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...