Jump to content

How to: Izvesti decu na pravi put


Recommended Posts

Poimanje "dobra i zla":

Zlo - ako upadnu ratnici drugog sela, pobiju nam muskarce, otmu zene i stoku i zapale selo.

Dobro - ako to mi njima uradimo.

Fak jea da je tako. Glupi civilizacijski okovi nam namecu da se ponasamo kako ne bi zeleli.

Videcete vi kada dodje neka apokalipsa pa kad svi budemo drumski ratnici i sranja, pravo jaceg, molim lepo.

Zato u Sport--->Teretana topik, docekajte sranje spremni!

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Longli car!

A što se ovog mlađahnog krimosa tiče, ja imam apsolutno razumevanje za njega.

Mislim, da ste u pubertetu igrali War kod Marmena, bežali mu na gajbu iz škole, da vam je on bio doktor za ljubav i životni guru...

Sigurno biste i vi ogrezli u kriminal. :tf:

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

kakav topic lol

inace te price treba im dati sansu, povodljivi su ovo ono, mislim daj.. il si pglu ili nisi

mislim zao mi je zbog tvog ortaka i sve, al jbg brate ne zivimo u zanzibaru pa da ne mozes stvoriti za leba bez da krades i pljackas

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Rekao sam da je baba dobro prošla kako je inače mogla da prođe.

Ovde zapravo implicirash da znas da se od njih moglo ocekivati da su bili spremni i na mnogo vece sranje

da matora nije saradjivala........ a sve za neki random unknown granny`s items?

I meni je zao kada procitam takve stvari, klinci koji jos nisu ni otkrili sve cari zivota

vec trunu iza resetaka zbog small time sranja u koja su ih uvukli stariji i pokvareniji likovi...

NO, to je cena NEPROMISLJENOSTI, LAKOMOSTI, POVODLJIVOSTI I NAIVNOSTI. A to su inace stvari koje

su poznate jednom normalnom detetu sa zdravom percepcijom MAX do svoje 10-te godine jbg...

Pricam o ovome jer me klinac upravo podseca na mog mladjeg burazera koji je 2-3 puta najebao

doduse mnogo manje ali shablon je isti, zbog nepromisljenosti i povodljivosti, umesto da mu se

u tom trenu u glavi upalila mala crvena alert lampica mali pothead je bio lezeran i opusten...

.....sve dok govno nije uletelo u veliki ventilator...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Meni je jedino glupo što ovaj i ako zaglavi 3-4 godine, to prosto nikome od sličnih neće biti nikakav uzor da ne rade isto, što bi i trebalo da bude neka sekundarna svrha osude (ako kao primarnu računamo to da se kazni počinilac). Šta više, i on kad izađe za 4 godine, verovatno nesposoban za bilo šta drugo, ima da uradi isto. Onda se tu postavlja pitanje šta je uopšte rešenje za takve situacije. Svakako nije da ga ne osude uopšte, da preteknem neke koji bi bacili hejt.

Link to comment
Share on other sites

@Fatboy: Nemam ja pojma na šta su sve ovi matorci bili spremni da urade. Govorim samo za ovog klinca kog znam. Koji nema nasilnički i kriminalan um. Mada opet nemam pojma ni da li je on bio navaren i ko zna šta mu se motalo u glavo kad je uopšte krenuo na takav put. Svejedno - tuga je za takve klince.

Čudno je kako su ljudi na RUR-u egzekutorski nastrojeni, kao da niste gledali Rane, Šišanje, Do Koske i sve te filmove koji pokazuju kako su klinci zapravo naivni i glupi i kako zbog toga uvek prvi najebu. Je l' ste posle tih filmova svi vikali "DA TAKO NABIJ NA KOLAC KLINCA, KO GA JEBE KAD MISLI DA JE FACA!!!" Give me a break..

Klinac koji ima već kriminalan um, on će se snaći u zatvoru i njega pre svega neće tako lako da nahvataju, a ti mali mekušci kakav je ovaj moj, koji je trenirao basket, bio dobar klinac itd. Oni prvi najebu jer ne mogu da opstanu u takvom svetu.

Nema tu rehabilitacije. Kakva crna rehabilitacija u zatvoru? Koji je procenat ljudi koji su izašli iz zatvora i u fazonu su "neću više, sad ću da budem dobar"?

Pričajte vi šta god hoćete, ja se čak i divim nekim ovde sa određenim stavovima. Ali suština je da će taj mali platiti mnogo više nego što bi trebalo da plati i zbog toga mi je žao. Bilo to sad fer ili ne, to mi možemo do hiljadite strane da razglabamo ovde.

EDIT: typo...

Edited by Mr.Minus

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

@Fatboy: Nemam ja pojma na šta su sve ovi matorci bili spremni da urade. Govorim samo za ovog klinca kog znam. Koji nema nasilnički i kriminalan um. Mada opet nemam pojma ni da li je on bio navaren i ko zna šta mu se motalo u glavo kad je uopšte krenuo na takav put. Svejedno - tuga je za takve klince.

Čudno je kako su ljudi na RUR-u egzekutorski nastrojeni, kao da niste gledali Rane, Šišanje, Do Koske i sve te filmove koji pokazuju kako su klinci zapravo naivni i glupi i kako zbog toga uvek prvi najebu. Je l' ste posle tih filmova svi vikali "DA TAKO NABIJ NA KOLAC KLINCA, KO GA JEBE KAD MISLI DA JE FACA!!!" Give me a break..

Klinac koji ima već kriminalan um, on će se snaći u zatvoru i njega pre svega neće tako lako da nahvataju, a ti mali mekušci kakav je ovaj moj, koji je trenirao basket, bio dobar klinac itd. Oni prvi najebu jer ne mogu da opstanu u takvom svetu.

Nema tu rehabilitacije. Kakva crna rehabilitacija u zatvoru? Koji je procenat ljudi koji su izašli iz zatvora i u fazonu su "neću više, sad ću da budem dobar"?

Pričajte vi šta god hoćete, ja se čak i divim nekim ovde sa određenim stavovima. Ali suština je da će taj mali platiti mnogo više nego što bi trebalo da plati i zbog toga mi je žao. Bilo to sad fer ili ne, to mi možemo do hiljadite strane da razglabamo ovde.

EDIT: typo...

Cek, cek ajmo polako. Nema nasilnicki i kriminalan um? Otisli kod babe da je opljackaju, udarili samar. Sto znaci da nisi u pravu odmah (ne opravdava ga ni da je bio navaren jer ni to nije legalno). Drugo kako procitah uvek imao kinte ovo ono, znaci nije imao potrebe da krade = retard. Prodavao svasta jos u skoli = retard.

I sad, treba da se place nad njegovom sudbinom jer je pocinio krivicno delo? Nije to ni NAIVNOST, ni PODVODLJIVOST kako se misli. Zna se sta sme da se radi a sta ne sme. Moze neko 100 puta da te nagovara (sad se dolazi do banalizacije onoga da li bi skocio sa mosta da te nagovaraju?). Stvarno svaki pokusaj opravdavanja je smesan. I da te klince iz tih filmova na kolac. Dovoljno si star da pravis sranja? Snosi posledice i cao zdravo.

E sad sto zatvor ne moze da im pomogne, niti da edukuje druge to je vec nesto peto. Ja bih iskreno organizvao javno bicevanje :D, to moze da pomogne ostalima koliko toliko :D.

Link to comment
Share on other sites

Da je svet crno-beo to bi možda i imalo smisla. Napisao sam ti da babu nije tako, ako nisi pročitao da su ti klinci ušli sa njima da bi brže pretražili kuću, onda ne znam šta si čitao. Ako nisi ni pročitao da je jedan od tih matorih njih odrukao i on se sad izvukao, a oni će da najebu duplo, onda ne znam šta se više javljaš da izraziš svoju potrebu za inkvizicijom. Pod "oni" mislim na ovog mog klinca i ovog maloletnog kog takođe znam iz viđenja.

Nabijanje na kolac i javno bičevanje može samo da nas vrati u srednji vek. Mada kontam da to ne misliš ozbiljno, ali glupo je što pišeš. Jedino ako nisi pulen debelog :]

Edited by Mr.Minus

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Rane, Šišanje, Do Koske i sve te filmove koji pokazuju kako su klinci zapravo naivni i glupi prvi najebu. Je l' ste posle tih filmova svi vikali "DA TAKO NABIJ NA.....

gospode boze, nebeski sveci recite mi da ovo nije istina. molim te prijatelju, nemoj vise, oteraces vise ljudi iz srbije nego svakolika beda, molim te. pogresio si, lupao si ovde, mozda se nisi najbolje odrazio u svojim mislima, ali molim te nemoj vise, molim te

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Decko iz novina je prodavao, ali jos bitnije - konzumirao gudru. To u startu znaci da je slabe volje i karaktera, jebiga... Psihologija je majka - ako si dovoljno glup da te neko navuce na gudru, tj. da samom sebi nanosis zlo, jos je lakse da te navuku da drugome naneses zlo... Zato i ne treba biti milostiv prema narko-dilerima, cak naprotiv, a koliko kapiram decko je izmedju ostalog i to bio... Da se ne lazemo, samo najvece govno od coveka moze da ti ponudi drogu, pravi prijatelj nikada (cak iako se i on mozda drogira)...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...