Jump to content

How to: Izvesti decu na pravi put


Recommended Posts

Истриповали сте са праведним гњевом, мислим, и ја сам емо за те ствари па пјеним и оћу милион година, али оно, много је толико кад се погледа реално. Мислим да је граница за социјализацију неких шест година (максимум боравка у затвору након кога можеш опет да се укључиш у друштво, све преко тога је практично немогуће, тако да ако неко оде на десет година рецимо, исто као и да је отишао на педесет).

инб4 БОЛИ МЕ КУРАЦ ДОЛЕ ХУЛИЈИ СМАРАЈУ МЕ - смарају и мене, можда и више него вас

Са друге стране, разбојништво јесте тешко дело.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne on je toliko glup da se ja smejem, ne mogu da verujem da neko izjavi da su samo samarali babu od 80 godina i hteli da je zaplase nozem.

Da je kjubrik ziv ja sam siguran da bi snimio film "Dr minus, iliti kako sam naucio da ne brinem jer sam glup"

i loled irl...stvarno :D

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Tužan topic, al zaista... ono, skenjao sam se stvarno.

@MArmen: ne znam zašto imaš potrebu da mene pominješ i kad nisam tu... moguće da je zbog onog podcasta, mada nisam verovao da je to bilo toliko strašno pa da imaš traume.

Al ok, ja sam davno odlučio da te ne prozivam i hejtujem, već da pokušam da ti pomognem. Citirao si onaj moj post iz bus topica vidim. E pa sad idi na taj isti topic i pročitaj moj sledeći post, čisto da vidiš zašto me nisu "razapeli". Mada i dalje smatram da sam u pravu što se tog topica tiče :D (evo ispraviću sada: "U Beogradu na stanici bus čeka 140 ljudi, a u NS-u 5? Ja mislim da to nije tako.") Al opet nisam pisao postove "duvajte ga retardi, ja znam."

Link to comment
Share on other sites

@Togfu: Ma bre, ništa lično, nego sam uzeo kao random primer.

@Daki: Ja topic nisam otvorio, niti pokrenuo tu raspravu.

to sto ti nisi otvorio / splitovao topic nema veze sa tim sto ti je 30 od 30 ljudi pokusavalo da objasni da gresis, a ti si i dalje govorio, ne, ja bolje znam.

gresku si trebao skontati posle prvog, eventualno posle 2-3 komentara i reci ok, u pravu ste i to je to

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...