Jump to content

Добар зубар


Recommended Posts

Imam sjajnog zubara blizu Sava Centra. Spasao mi je zub koji su u državnoj instituciji hteli da vade jer "je suviše propao da bi se spasao". Od tada sam godinama kod njega, i nemam primedbi.

Za cene se ne sećam tačno, ali recimo da je okvirno sređivanje kvarnog zuba sa plombiranjem 20-25€

Poslao sam ti broj na PM

Link to comment
Share on other sites

Pre neku godinu je u studentskoj poliklinici radio neki matori zubar koji je sabijao posao, imao sam gangrenu u dvojci i sastrugali su mi maltene celu gornju trećinu, taj zubar mi je nadogradio da je izgledala bolje od ostalih zuba :P

Al ne znam kakva je sad situacija tamo, čujem da se raspada poliklinika otkad su postavili neku ženu po partijskoj liniji za upravnika/direktora/štagod

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Imam i ja jednog sjajnog zubara.

Pre 3 godine sam imao problem sa sesticom, gangrena i veliki kvar, ovi u drzavnoj su me otpisali i rekli da moram da vadim zub, ali hirurskim putem i ta neka sranja. Medjutim, naletim na mog starog zubara i on mi preporuci jednu ordinaciju u Kičevskoj na Vračaru. Ordinacija se zove Dental Hygia i sabijaju. Doduše, jebali su mi kevu, platio sam popravku, lečenje i plombiranje nekom najsavremenijom tehnikom 11.000din

Pa sad, ti pogledaj ako ti odgovara. :)

Evo i sajt imaju http://www.dentalhygia.com/index.html

Edited by lawl_

:v

Link to comment
Share on other sites

имам и ја доброг зубара. реци ако си заинтересован, па да ти бацам податке.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

imam i ja odličnog zubara, otkako mi je sredio zube u petom osnovne nisam imao niti jedan karijes i sve plombe koje mi je tada stavio su mi i dalje u glavi, osim jedne koja je ispala pre pola godine. bele plombe. i shit you not.

Link to comment
Share on other sites

Zavisi da li je potrebna operacija ili ne. U drzavnoj ustanovi vadjenje je 1000 dinara a operacija u zavisnosti od tezine ide i do 4000. Kod privatnika su cena vishe od 20% do 100% u zavisnosti od klinike (kvalitet) [:)]. Na NBG imaju zaista pristojnu hirurgiju, moja sestra i ja smo tamo uradili par operacija i vadili par zuba i zadovoljni smo.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...