Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

@Vlada_Eh da je samo jedan, nego sam cuo iz vise prica o raznim hirurzima kako rade, mislio sam da ne preteruju, dok nisam osetio na svojoj kozi. Kad sam prvi put otisao kod pedikira i ja sam imao mrtvo meso skoro do polovine nokta, nonstop je gnojilo i krvarilo, poceo sam da sepam od bolova. Posle tretmana se povuklo za 2 dana :) 

A to sto idem na svakih 10ak meseci do godinu dana, to radim cisto prevencije, posto mi nokti bas rastu u meso. Tako da vidi sta ti odgovara ;)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

smirite se

nego @fatboy, @f4ts0 i ostali sa problemima sa kicmom, jel ste overili ovo. Pitam se da li je samo uzimanje para posto ne vidim da je mehanizam nesto drugaciji od one niggerove sprave za istezanje kada covek visi naglavacke

Ja nemam više problema. Samo hc street workout. A i klanjanje mi dodje kao joga, istegnem se petput nadan

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Dule_smor said:

smirite se

nego @fatboy, @f4ts0 i ostali sa problemima sa kicmom, jel ste overili ovo. Pitam se da li je samo uzimanje para posto ne vidim da je mehanizam nesto drugaciji od one niggerove sprave za istezanje kada covek visi naglavacke


Nema razlike tj ima, efektivnije je DUPLO ovo kod kuce jer je sila zatezanja 50-60kg umesto up-to-30kg kao u ordinaciji gde rade tu "spinalnu dekompresiju". Samim time i brze se oporavljas, ali postoje sitna pravila i cake pri ovom istezanje na inverzionoj klupi. Evo gajbi mi je i dalje (Kettler) ako oces dodji brate da te (huehue) okrenem naglavacke.

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Koliko je car zaista, ali zaista..

a ne zaostali divljak iz II svetskog rata kojeg su suseljani ubedili da je zapravo shaman?

Svo to namestanje kostiju, vadjenje zuba za 50 din, preaching da ti svi problemi krecu od kompjutera i zivota sa roditeljima, pa onda pusenje za 20e, analni za 40e... sve mi zvuci previse 20th century, ako me razumes.. tada su ljudi padali na te price

LM, jel ti zaista ispravio kicmu ili te je samo obasjao svojom shamanskom pricom?

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice ovog ISTEZANJA, ja sam kao bogalj pristupio celoj prici, nisam mogao da jebeno hodam metar ipo dana i nisam uleteo u ovo kao neki gibon huehue daj da se okacim i visim, prvo sam jebeno 2 nedelje proucavao po netu milion i jedan sajt, klipove gledao etc, ne bih li nasao iste simptome kao moje koje su ljudi imali pa tek onda video sta mi je ciniti. istovremeno prve 3 nedelje isao sam u west medic na komplet terapiju, 5500din dnevno, da bih se malo otkravio i da bih uopste i bio u stanju da sam nastavim posle dalje.... anyway, istezanje je najbolje bas kod HERNIJE DISKA, kada disk treba da se VRACA na svoje mesto, izmedju dva prsljena odakle je mrdnu ka spolja gde se zabio u koren nekog nerva..... postoje pravila pri istezanju i jednostavna su ali moraju da se precizno postuju, to sam naucio kako u samoj ordinaciji kod tih likova tako i sa neta gledajuci nekog mega baju iz zagreba koji je numero uno u ovom delu evrope za ta sranja i poklapaju se priche tako da sam se drzao toga i posle 8 meseci umesto operacije i brda novih problema pokazao kurac nasem zdravstvenom sistemu i nastavio da vozim bajs i prcam ko car, pae!  o/

Dule tebra, cimaj i dodji...... OVE GODINE ako mozes!  xD

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...