Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

kazu da je ganja dobra za ocni pritisak, ovo sto mene muci. mada, obara pritisak samo kratkorocno, i nigde ne vidim da je neko konkretno predlaze kao medicinsku terapiju

inace, definitivno je glaukom, uradio sam brdo testova/snimanja, dobio definitivnu dijagnozu, terapiju itd, na jednom oku je dosta sjeban zivac, mada vidim i dalje dobro na oba. idem na kontrolu u ponedeljak, posle 2 nedelje terapije kapima, jedva cekam da odem da vidim sta se desava. teretana ne dolazi u obzir sto mi bas tesko pada posto treniram godinama, ne smem ni body weight vezbe da radim. evo vec dve nedelje samo trcim, to je ok, cak i preporucljivo.

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

dajte preporuke za nekog ko provereno dobro radi urasli nokat? mislim na hirurga, nije mi preterano strasna situacija ali odavno ne moze mi pomogne pedikir. tj. to sto radi pedikir manje vise radim sebi sam ali mi je pun kurac vise drkanja, hocu da zavrsim s tim.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Vlada_ said:

dajte preporuke za nekog ko provereno dobro radi urasli nokat? mislim na hirurga, nije mi preterano strasna situacija ali odavno ne moze mi pomogne pedikir. tj. to sto radi pedikir manje vise radim sebi sam ali mi je pun kurac vise drkanja, hocu da zavrsim s tim.

http://www.drvais.rs/index.php/bolesti-stopala-i-noktiju/urastao-nokat

Sad ce f4ts0 da ti objasni kako da odseces prst :D

Link to comment
Share on other sites

pa bas ne zelim vise da radim svaki cas nego da se resim jednom za svagda. a i ima dosta mrtvog mesa pored koje se napravilo godinama koje ne moze da se sredi osim hirurskim putem. a zato i trazim preporuku, a ne random mesara da ne bih imao iskustvo kao ti :) ne znam odakle ti ideja bas da tvoje jedno iskustvo moze da bude pravilo sa svim hirurzima :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...