Jump to content

Kancelarijska stolica


Recommended Posts

jel imate neki predlog za stolicu za visesatno sedenje ispred racunara...? forma ideale bih preskocio iako mi je bas ispred gajbe u zarkovu njihova prodavnica...nesto do 10-15k dinara?


ps.ne koristim masinice za brijanje...iskljucivo noz (na brijacu)  [:D]

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

ovo je bolje od onoga kad je vudu kupio remington :DD

 

Zar nisu remington i rowenta tik ispod mosera?

 

Al mislim da si aludirao na situaciju kada smo svi rekli Coki da uzme mozera, i valjda je Vudu rekao da kupi filipsovu masinicu, pa je Coka uzeo filips:)

Mozda sam se i ja istripovao, davno bese :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Zar nisu remington i rowenta tik ispod mosera?

 

Al mislim da si aludirao na situaciju kada smo svi rekli Coki da uzme mozera, i valjda je Vudu rekao da kupi filipsovu masinicu, pa je Coka uzeo filips:)

Mozda sam se i ja istripovao, davno bese :)

 

moguće, znam da je bila neka opasna bananerija sa mašinicama :D

Link to comment
Share on other sites

ne znam kakva je ova stolica, ali 500e za kvalitetnu stolicu nije puno. Neko ko provodi dosta vremena za kompom bi trebalo da razume to.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

 

Ja imam neku koja vrlo slicno izgleda kao ova, doduse kupljena u Kiki, ali po onome sto sam mogao da vidim jedina razlika je sto na sedalnom delu moja ima neki deo od skaja dok ova ima valjda sve od platna. U nacelu je solidna stolica, pogotovu kad uzmemo u obzir cenu, ali moja ima malo problem da krcka kad se pomeras u njoj, cak solidno jako se to cuje, zasto ne znam. To je sustinski jedina bitna zamerka koju imam na nju. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...