Jump to content

Kancelarijska stolica


Recommended Posts

@Insomnia

Prva slika je fotelja a ne radna stolica koja coveku treba. Nema tockice, nizak je naslon i najverovatnije je konferencijska tj. za salu gde primas klijente . Druga, kako si i sam rekao je custom tj. ogranicena proizvodnja. O tome koliko je dobra ce ti kaze studija, proracuni i 3 inzinjera koja su je dizajnirala. Najverovatnije ima i automatski osvezivac vazduha kad registruje da si prdnuo u istoj. Da, totalno si u pravu, svaka prozivka se resava google pretragom.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

e) brasno koje je poskupelo ~200% :) u veoma kratkom vremenskom razdoblju

f) bezobrazni klinci

g) influx laznih naloga koji jure post count da bi videli slike/stavili oglase

h) neimanje muda da zagrizem posao u banci i radim tamo na odrzavanju racunara ... o cemu nemam pojma :)

i) sve navedeno

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

@Insomnia

Prva slika je fotelja a ne radna stolica koja coveku treba. Nema tockice, nizak je naslon i najverovatnije je konferencijska tj. za salu gde primas klijente . Druga, kako si i sam rekao je custom tj. ogranicena proizvodnja. O tome koliko je dobra ce ti kaze studija, proracuni i 3 inzinjera koja su je dizajnirala. Najverovatnije ima i automatski osvezivac vazduha kad registruje da si prdnuo u istoj. Da, totalno si u pravu, svaka prozivka se resava google pretragom.

Smorices me da postujem 100 slika expencive stolica ili sta?Nemoj da si ogranicen...stolice koje nose "potpis" poznatih dizajnera/firmi su preterano skupe i samim tim postoje...zeleo si da vidis kako izgledaju dobio si slike...the end.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Bump, no ban pls! :D

 

Btw, koliko je bitno da ovakvim stolicama "zvezda" bude od metala umesto od plastike...ima par finih ovde u sdu, ali jedina sa metalnim nogarima ima umesto standardong naslona neku mrezu iz dva sloja koja mi deluje kao da ce da se pocepa pa ipak ne bih uzimao...a kapiram da su i ove sa plasticnim nogarima ok, imam jednu staru nista joj ne fali, nemam 200 kila ipak:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

nebrojeno puta sam video da pucaju noge tim sa plastičnim postoljima. doduše, to je bilo u igraonicama gde su ih koristili neiživljeni klinci, ali eto čisto da znaš da može i to da se desi. 

 

iz mog nekog iskustva jedino što je bitno je da bude što savitljiviji naslon, da bi mogao lepo donja leđa da nasloniš. ja trenutno imam baš krutu stolicu, i to je kurac. razvaljuje mi leđa.

takođe gleda da može da nagneš naslon u nazad i da možeš da ga "zaglaviš" tako. 

 

a te mrežice uopšte nisu loše. pisalo se o tome na ovom topiku. jedino što možda može da se razvuče s vremenom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...