Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kakav totalni fail bilo ... Kud sve vise kontam kako se menja riba i postaje klasican debil, posle toliko vremena tek kontas neke stvari. izgleda je istina "SSI"! :(

Nadam se da mi nece biti cela godina ovakva. [:(]

SVIMA SRECNA NOVA I SVE NAJBOLJE!!!

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Otkida me glava, ne mogu da se saberem i da odspavam ko čovek :(

Sinoć se povatao sa jednom od najboljih ortakinja, biće večeraske olololol kad se vidimo na repki facepalm.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sranje dochek,sranje ekipa,sranje organizacija,kao da sam radio 18ti rodjendan...nisam nista odradio od ocekivanog...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Uh....jbt, bas mi je bilo super sinoc...

napio se ko covek, ispevao se i izigrao...

jutros me malo glava jebuckala, ali nije to nista za 2 kafetina :D

Kakavih je bilo cica...uf...:)))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Sinoc bilo imba,samo da mi josh neko objasni kako sam ja iz vrchina zavrshio na banovom brdu da slozim kockice bilo bi full :D

@lesko: Serem ti se na brdo kad na sred glavne ulice naprave luna park! FU! :D

@ostali: Drugari srecna vam nova godina,sve najbolje vam zhelim! <3

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Dušu sam ispovraćao dvaput, nikad više polubolestan na šljokanje :S

U povratku u nekoliko vozila gradskog prevoza, mislim da nisam video dve ribe koje NISU bile u dopičnjaku ili nečemu sličnom prekratkom. A minus upekao samo tako. Da li su toliko očajne ili šta je, ne znam.

E da, srećna nova godina svima o/

Link to comment
Share on other sites

Koji me kurac terao da sipam u sebe svaki mogući alkohol koji postoji stvarno mi nije jasno. Nije mi dobro toliko da želim brzu i efikasnu smrt da mi olakša muke.

Glava me otkida, želudac mi se uvija od bolova, grlo mi se zatvorilo, vidi mi je mutan i boli me dok gledam u monitor, a celo tele mi se trese i nekako trza... :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

bilo mnogo dobro sinoć ... odnela sam moje zvučnike, povezala ih sa mp3 plejerom i napravila wc stejdž :D

postala sam tetka danas u pola 12, sutra najverovatnije kod brata na slavlje a večeras sa drugaricama u grad :tf:

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

odlican tekst.nije da sam nesto krucijalno novo naucio al sam barem potvrdio kroz naucne cinjenice ono sto vec znam:)evo nemam mamurluk:D

a noces bilo onako, kul.dok nisu krenuli sa narodnjacima, ali hard kor.pustala se muzika sa ajfona koji je preko wirelessa bio prikljucen na jutub.dobra zamisao sve dok vise od 3 ljudi ne sazna za to...a onda...daj saku, daj kalasnjikov...bruji mi u glavi "ih lele de se ne ubi ispod one kruske".au ne znam da li da placem ili da se smejem:S

e da, cak sam uspeo da u 12 pustim supermassiv black holes :D

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...