Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sutra kad krenu svi da smaraju sa slikama sa dočeka... :fp:

Ja sam se vec spremio da bacam hejt na svaku sliku na kojoj nema nekih od ovih elemenata da ih vade. Devojke, hrana, usvinjavanje, golisavi gruja :) i u duhu zezanja. Slike 5 kaludjera koji piju pivo iz plasticne case slobodno kacite na FB. Jel vazi drugari? :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

не брате, него сам се заинтригирао Ивановим питањем па сам тражио у Гугл сличкама поменуту певаљку и ово је изашло...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se vec spremio da bacam hejt na svaku sliku na kojoj nema nekih od ovih elemenata da ih vade. Devojke, hrana, usvinjavanje, golisavi gruja :) i u duhu zezanja. Slike 5 kaludjera koji piju pivo iz plasticne case slobodno kacite na FB. Jel vazi drugari? :)

[roflmao]

in the other news,klinci bacaju petarde,pseto samo sto mi se nije popelo na glavu:)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Drma me ona najgora novogodišnja seta i osećaj lične promašenosti, ali napiću se večeras pa će valjda biti bolje.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nece.

Inace, prcao ja sinoc, a telefon mi stajao na podu pored kreveta, i prcam ja tako od pozadi

i posle nekog vremena skontam da sam stajao na telefonu jednom nogom.

Sad je sav izgreban i napukao na par mesta.

Veceras cu rejvovati, drogirati se i opet prcati.

Sledeca godina ce biti teska, tako da bi od prvog januara trebalo da se pocne sa odlascima u citaonicu!

Link to comment
Share on other sites

bio do grada da se vidim sa nekom ribom, i bilo mi je skroz fino. Solidno zavrsavam ovu godinu, iako je bila jako emotivno losa i teska. Moram sad da se zalecim jos malo, nakljukam nekim sranjima, pa odoh u Siljakovac, kod drugara u kucu, nas 20 smo tamo, karaoke, asocijacije, bleja, i tako...

Ljubim vas sve drugari!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ako nešto nisam pogrešno razumeo, u proteklih mesec dana leško se viđao-muvao-prcao sa jedno 20 žena, i onda mu teška godina!!!

A ja očistio kola od snega i leda i dobio od babe štrikani šal!! Uz poruku "Sre nov god Baka" (baš tako piše!)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...