Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

A vidis, ja imam taj trip da nikad ne gasim telefon. I to zato sto se vodim razmisljanjem da ne bih voleo da se nesto dogodi, dobro ili lose, i da neko hoce da me dobije, a ja to da propustim iz "glupog" razloga jer sam spavao. Jebem li ga... :D

same here :)

mozda bolje lepak, pa da ga bacim negde napolje da mu bude hladno i umre gladan?

Mi smo jednom u kući imali miša i na'vatali ga na lepak, a bogami i na poslu isto tako.

Ako je baš pacov nemam pojma koliko je "snažan" tj. da li na njega lepak deluje kako treba, da ne krene sa tim kartonom na kojem je lepak da trči po kući :))

A sam lepak idi u bilo koju radnju tog tipa, poljoprivrednu, seme ili onaj agrohemija kako god, i traži lepak za glodare.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma nije frka ni 10, ako nije na kralja! U suprotnom ti dodju u 2-3. nedelji sa 7. jedinicama dok ti nemas ni 4. ni kapitol jer kreces sa resursima 0...0, dok oni krecu sa svime i prave monstruozne vojske. Eh...

pa ja i krecem bez resursa, noobe(impossible nivo tezine, random grad/heroj, 7 kompova, WOG, nema ucitavanja pozicije) od toga ne moze teze

idem do grada da prosetam malo iako pada sneg

Link to comment
Share on other sites

Ćale napravio najbolju riblju čorbu ikada, pojeo sam dva tanjira još dok gosti nisu stigli :)

Srećna slava svima koji slave, btw

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ovako...odlucila sam sledece, necu vise da cimam onog lika, nego hocu tako da izdjestvujem da on cima mene...

:tf:

...serem....

sinoc bilo kul na zurci kod ortaka... opet me nesto cimao jedan "urbanogradskidjzenskaros" .. ali nista ..

veceras na slavu kod ortaka.. jeeee ... za nedelju dana mi je Bozic.. jeeee [8D]

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Ma nije frka ni 10, ako nije na kralja! U suprotnom ti dodju u 2-3. nedelji sa 7. jedinicama dok ti nemas ni 4. ni kapitol jer kreces sa resursima 0...0, dok oni krecu sa svime i prave monstruozne vojske. Eh...

Ja isto igram solo vs 7 kompova u alijansi na 200% ... nub si daki.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

juce sretoh pacova kako kenja u mom veceu, pa rekoh da pitam koji lepak/otrov u granulama da uzmem i ubijem stoku?

mozda bolje lepak, pa da ga bacim negde napolje da mu bude hladno i umre gladan?

survival of the fittest!

iskreno se nadam da si se salio ili da ne znas razliku izmedju misa i pacova :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ništa s čije strane?

Jel to ono, pravila sam mu rolajzove, mrštila sam se na njegove fore i nije uspeo da me smuva, peder jedan

ne nego sam ga zajebavala sto nosi zenski parfem i onda je pobegao da muva neki puskomitraljez :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

hvala, takođe srećna slava svima koji slave :)

elem, danas mi je u gostima bilo jedno 5-6 klinaca, što kumovi, što deca prijatelja i izneverovao sam u par situacija.

tipa, ulazi mali od 6 godina i kao "daj mi da igram igrice" i ja, normalno, krenem neki online flash da mu tražim i mali mi kaže "ja bih pre neku strategiju, warcraft recimo obožavam", onda je ušao i pikao kampanju sa orkovima i pokazivao mi je ko je Rexar, pa je napravio custom game, ispikovao elfove i pričao mi o Ilidanu itd.

posle dolazi neka klinka, tek krenula u osnovnu, uzela ćaletov telefon, nakačila mi se na wifi i došla da me pita za password.

i tako još par klinaca iz sličnog fazona.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...