Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ja igram heroje od 5-og razreda osnovne, tako da sam jebeno pro. protiv 4 kompa na kraljicu random map i jako sam dobar! ako hoces budi ljubomoran, al ne moras!

e daki, daki, ja sabijam 7 kompova u alijansi na WOGu, bez snimanja/ucitavanja pozicija. nisi pro ni malo

dobro jutro drugari, nisam se napio juce

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poz...:)

kakvo divno jutro...:)

Sve je belo...ops..rekli smo da necemo....sry Kjoote :)

Tvoj zao i zajedljiv stav (krivo ti je jer je kojot tvoj nedostizni uzor) nece doprineti da iskrivis sliku o kojotu "coveku ciji je najbelji porok jogurt. Sa 0.9 posto masti."

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

E pa srećna slava svima koji slave.

I ja sam fino spavao, malo sam nekako preskočio one divne strane iz zanimljivih slika i video materijala, valjao sam se od smeha.

Hit mi je i ova -

koju sam već gled'o kad se prvi put pojavilo na YT-u, ali i dalje oduševljava :)
Link to comment
Share on other sites

zaspao sam u 10:30, i trudim se da se ne probudim (znate ono na pola kao kad spavate), kako bih spavao do jutra do nekih recimo 8-9, ustanem tad, i krenem da pisem rad. I probudi me drugarica sad u 1:50, da me pita nesto za rad... FFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUU!

nista, sad spavanja nema, tako da cu se baciti na pisanjeeeee...

leska zovu ribe u 2 ujutru da ih sprca

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

e daki, daki, ja sabijam 7 kompova u alijansi na WOGu, bez snimanja/ucitavanja pozicija. nisi pro ni malo

Ma nije frka ni 10, ako nije na kralja! U suprotnom ti dodju u 2-3. nedelji sa 7. jedinicama dok ti nemas ni 4. ni kapitol jer kreces sa resursima 0...0, dok oni krecu sa svime i prave monstruozne vojske. Eh...

Link to comment
Share on other sites

leska zovu ribe u 2 ujutru da ih sprca

kamo srece. Onda se ne bih zalio. :))

pa ugasi mobilni jebote :) haahahhahah :)

A vidis, ja imam taj trip da nikad ne gasim telefon. I to zato sto se vodim razmisljanjem da ne bih voleo da se nesto dogodi, dobro ili lose, i da neko hoce da me dobije, a ja to da propustim iz "glupog" razloga jer sam spavao. Jebem li ga... :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

juce sretoh pacova kako kenja u mom veceu, pa rekoh da pitam koji lepak/otrov u granulama da uzmem i ubijem stoku?

mozda bolje lepak, pa da ga bacim negde napolje da mu bude hladno i umre gladan?

survival of the fittest!

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

kamo srece. Onda se ne bih zalio. :))

A vidis, ja imam taj trip da nikad ne gasim telefon. I to zato sto se vodim razmisljanjem da ne bih voleo da se nesto dogodi, dobro ili lose, i da neko hoce da me dobije, a ja to da propustim iz "glupog" razloga jer sam spavao. Jebem li ga... :D

je je :) i ja sam imao taj trip :) medjutim poceli su nocu da me zovu pijani ortaci :) i ukapirao sam cak i da se nekome nesto desi :) ja tu nista ne mogu :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...