Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa nije temperatura niza, zadnja 2 dana je u plusu, a prethodnih nekoliko je bila u minusu. Kod mene gajbi bas do jaja greju, s vremena na vreme otvorim prozor jer postane vruce. [:)]

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

ja sam morao da pribegnem onom penzionerskom triku sa šerpom s vodom na radijatoru, jer toliko greju da je vazduh ko u sahari

samo da keva završi s lekarima i ode s gajbe, zatvoriću dve trećine radijatora i gg

Link to comment
Share on other sites

Epilog price sa slomljenim prozorom ... 400 eura na ime stete i pretrpljenog dusevnog bola. Probao da spustim na 300 i evo sad javila advokatica da je odbila klijentkinja tu ponudu. Dodje mi da odem i stvarno razbijem taj prozor.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

400 eura na ime stete i pretrpljenog dusevnog bola

Kad sam ja bio mali razbijen prozor je bio razbijen prozor, ćale omladinca plati popravku a za te pare da sebi oduška dal batinama dal kenjanjem kako ko preferira i mirna bosna. To je nešto ekstra zajebano kad pod stare dane razbijaš prozor... "Ko te jebe kad imaš pa se bahatiš i još sirotinji razbijaš prozore" :tf:

Jebem ti državu u kojoj nije sramota biti lešinar.

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...