Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahahaha nisam znao da se buca zove vladan radosavljevic:)))))

koji blasphemy od voditeljke :))))

ali samo guraj niggeru :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

cestitke dzankiju i ovde:)

btw, juce su mogli da me roknu na ulici, bilo bi vidimo se u citulji...pokupio ortaka kolima u ustanickoj i krenuli do grada...i sad lagano vozim srednjom trakom u drugoj, a iza mene se neki majmun u audiju zaleteo sto na sat...druga traka puna, ne moze da me obidje i krece da ablenduje i trubi ko nenormalan i da mi se nabija u rep...i ja kakav sam kreten ispizdim i pokazem srednji prst kroz prozor...posle me je kilometar jurio, drao se kroz prozor i ubacivao mi se u traku itd...fala bogu pa nije imao utoku inace bi mi verovatno pucao u kola kakva je debilcina (tj. njih dvojica je bilo u kolima cini mi se)...naravno iskulirao sam i pobegao mu u nekoj guzvi:)...kakvih retarada ima sve, da bod da se zapalili

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

"braco, vozimo se ja i utokica juce u bembari, i zamalo da izginemo. Negde u ustanockoj odjednom nam u traku upade neki japanski auto a unutra neki lik cirke ko letva sa steteoskopom oko vrata. Mi levo, on levo, mi desno on desno, gledamo dal da ga skenjamo ili sta. Kad ono baja cirke ko letva, osciluje ko sinusoida na LSD-u. i Jos nam pokazuje karu i ceri se kroz prozor, a oci ukrstile braco! Gledam dal da ga preteknemo i izudaramo, al kaze utokica :"ma pusti ga brate vidis da je cirke i ko zna sta jos. Mozda je lud. Aj palimo". I zapali nam jos ludak, skrenuo ostro i zigubismo ga. kakvih ludaja ima sine!"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

"braco, vozimo se ja i utokica juce u bembari, i zamalo da izginemo. Negde u ustanockoj odjednom nam u traku upade neki japanski auto a unutra neki lik cirke ko letva sa steteoskopom oko vrata. Mi levo, on levo, mi desno on desno, gledamo dal da ga skenjamo ili sta. Kad ono baja cirke ko letva, osciluje ko sinusoida na LSD-u. i Jos nam pokazuje karu i ceri se kroz prozor, a oci ukrstile braco! Gledam dal da ga preteknemo i izudaramo, al kaze utokica :"ma pusti ga brate vidis da je cirke i ko zna sta jos. Mozda je lud. Aj palimo". I zapali nam jos ludak, skrenuo ostro i zigubismo ga. kakvih ludaja ima sine!"

:*

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...