Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koliko me nerviraju ovi u mup-u, sve im jebem. Glupavi, komplikovani i sto je najgore, nadrkani. Pa jebote, moram 20 puta da idem tamo da bih sredio jebenu licnu kartu. Pa eeeej, najosnovniji dokument, koji svaki gradjanin treba da ima, a napravili su od toga toliko drkanje, da je to neverovatno.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dulio, ti si seronja, sad si mi ogadio toptenke :)

Sad ispade da sam ja matori prdonja jer necu da nosim zlatne patike sa amortizerima :)

ahahah:)

pa ja jesam seronja, ali isto tako ti jesi matori prdonja:) pokazi svom dedi toptenke, da vidis kako ce da ih izudara stapom, kao pravi jos matoriji prdonja:)

ta vrsta infoa je super kad se majndsetujes da te ne smara, ko ona prica "zaljubljenost je hemijska reakcija blabla", sta te briga, ti si se zaljubio i to je to:) tako i ovo, meni je interesantno kad skonta svoju prdonjost:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Jel se osecate kao pederi/zene kad nosite top tenke?

inace

kucajte u google-u "define:Kaster" bez navodnika :)

haha mali ciga!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

dulio ja sam u toj grupi od 10-20 godina i tvrdim da ne mogu da se nadju normalne patike i da su toptenke>>all

to nema veze sa pricom:) a i konkretni primeri su ftw, pa ne vole svi iste stvari u istim godinama lol

nije bitno da li ti se svidjaju toptenke ili airmax, bitan je mehanizam mozga

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

au ladno sam procitao, ne znam zasto: "pokazi svom detetu i izudaraces ga", pa sam se zato ubacio", my bad, sto mu opet dodje da sam davao konkretan primer i opet fejlujem. nvm :D Prica stoji, ali je primer sa patikama los, jer ljudi zaista kupuju toptenke jer ne postoje postoje normalne patike, i na to ce se prizaliti svako ko nije u "airmaxbatica" fazonu

Edited by Shoocky
Link to comment
Share on other sites

koliko me nerviraju ovi u mup-u, sve im jebem. Glupavi, komplikovani i sto je najgore, nadrkani. Pa jebote, moram 20 puta da idem tamo da bih sredio jebenu licnu kartu. Pa eeeej, najosnovniji dokument, koji svaki gradjanin treba da ima, a napravili su od toga toliko drkanje, da je to neverovatno.

Pa kad udjesh shtrokav i smrdljiv nece sigurno da se trljaju od tebe :D mora da te napushavaju...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

@Grgile, pesme kao proba. (ne znam kako se zvala ta promocija pre 2god). U svakom slučaju ćeš platiti taj račun. Jbg. [b)]

Jbg znam :/

Bio sam do telenora i rekli su mi da je HTC tolko pametan , da mora da updateuje i skida kurce i kad ne treba , a to kosta boga oca .... -.-

Jel zna neko od korisnika HTC-a koje on to aplikacije drnda i sta updateuje , sto skida MBs?

Link to comment
Share on other sites

apropo price o novim generacijama i novo-retardiranom svetu...drljam po jutjubu sa klincem slusamo pesmice, i dodjemo do radioheada. i cenzurisan je paranoid android da moras da verifikujes da si 18+ da bi gledao.

Jebote covek je najpametniji sa 12-13-14, betoven je do 18 ono odradio skoro sve, njutn sa 17 izbacao kilograme jabuka.

A moderno drustvo brani debilu od 17 godina i tipa 11 meseci da slusa radiohead....tuga

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

kapiram da imas andorid, tako da ne znam, ali zali se realno. duzni su bili da te upozore :c

Yep android . Nema vajde od zaljenja , oni su u fazonu , procitajte uputstvo od A DO Š i natrag , pa tek onda ukljucite telefon :P

Jebiga ovaj racun cu da platim , jes da ce da me izadje 7k zali boze bacenih para , ali sta je tu , skola za drugi put ....

Link to comment
Share on other sites

Yep android . Nema vajde od zaljenja , oni su u fazonu , procitajte uputstvo od A DO Š i natrag , pa tek onda ukljucite telefon :P

pa reci im da je to bullshit i da neces da platis. tako bitne stvari treba da budu napisane crvenim slovima na kutiji telefona, a ne u fus noti na 76. stranici uputstva

bila je ona prica da su neki ameri krstarili mediteranom i da im je iphone nabio racun neki ogroman. naravno rekli da to tako ne moze i oslobodili ih placanja. znam da je to amerika i sve, ali budi uporan i bezobrazan, kao sto su i oni

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

da bude uporan što on ne zna da isključi automatsku sinhronizaciju?

Šta sve neću čuti na ovom ruru

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jebiga ispao sam glup , koristio sam neku krs nokiu 9 godina i sad se zaleteo na ovaj telefon , ne znajuci mnogo stosta , ali valjda bi bilo u redu da kao sto Peja kaze,

mi to neko bar kaze ili naglasi , a ne u fazonu , ''E vidite to smo zaboravili da vam kazemo hehe jebiga sad smo vam skinuli 5k dinara hehe al nismo mi krivi pa sto niste procitali svih 7

knjizica uputstva....'' stvarno je gej.....

Link to comment
Share on other sites

Kako će da ti naglasi? Uzeo si i dodao svoje FB, GMail, Exchange naloge i ostavio sinhronizaciju. Jel treba neko da ti naglasi kad kupuješ šporet da ne stavljaš šaku na ringlu kad je uključena ili glavu u rernu? Malo edukacije nije na odmet, da si odvojio jedan sat i pogledao kako Android sinhronizuje naloge, sve bi razumeo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

au ladno sam procitao, ne znam zasto: "pokazi svom detetu i izudaraces ga", pa sam se zato ubacio", my bad, sto mu opet dodje da sam davao konkretan primer i opet fejlujem. nvm :D Prica stoji, ali je primer sa patikama los, jer ljudi zaista kupuju toptenke jer ne postoje postoje normalne patike, i na to ce se prizaliti svako ko nije u "airmaxbatica" fazonu

pa sve to je malo fundamentalnije od takve price. jer ne postoje 'normalne' patike, niti neki fundamentalni estetski princip. uzmimo kao primer predstavu vrh picki kroz istoriju. ti ne bi jebo rubensove zene ni da ti plate, a on bi bacao peglu na danasnje ribe koje su za njega onemocale grancice uskih kukova. nekom persijskom sahu iz ko zna kog veka bi se verovatno ekstra dopale ermaks zlatne tike i bile bi vrhunac estetike za to vreme i to poimanje estetike. buduce ribe ce mozda da ugradjuju trecu sisu i da hirurski uklanjaju usne skoljke kad ti i ja budemo imali devedes godina i sedecemo ko oni mapetovci na terasi i bacati peglu na 'trosise bezuhe abominacije', dok ce unuci skakati oko nas sa komentarima tipa 'deda, sto je baba bila tako klempava kad je bila mlada?'. niko tu zapravo nije 'u pravu', mi nemamo percepciju zbog emo-locka i ne mozemo da se naprzimo na ribe bez uveta, a ko zna, mozda bi nam bilo ekstra sa njima da nemamo ono 'u moja vremena'.

tako da, cim si rekao ovakvu recenicu i upotrebio doticne termine

ljudi zaista kupuju toptenke jer ne postoje postoje normalne patike, i na to ce se prizaliti svako ko nije u "airmaxbatica" fazonu

zapravo si dokazao ono sto kaze nauka:)

mislim, kapiras da su nekom liku od 5+ decenija iza sebe, i topten i ermaks jednako grozne, kic i besmislene.

a realno, don't shoot the messenger, tako kazu ucenjaci:) ali meni deluje sasvim logicno, a i nije predstavljeno ko neka tajna ili napredna teorija vec je vec kao ustanovljeno da to tako ide.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...