Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel to samo ja primecujem ili apsolutno niko vise ne koristi nekadasnje urbane online izraze lol, omg , wtf sta god iz te serije . samo jer su prestali da budu zanimljivi ili jednostavno jer je provih novih fegova pocelo da koristi internet generalno pa nam je muka kada pogledamo fb i ostale vukalije koji su otkrili toplu vodu

sta mislite sta je vise u pitanju

Mislim da smo dovoljno vremena proveli na internetu da shvatimo da je mesanje srpskog jezika i tih izraza potpuno idiotski... A i sto ti kazes, i deca od 10 godina to koriste, iako ne znaju sta znaci, pa mi kao "pametniji" izbegavamo da budemo poistovecivani sa tom "nezrelom" masom, ako smo mi uopste zreli.

Ipak, "trolololololo" ce uvek biti u mom srcu! haha

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Staris.

forever+alone+face.png

lol,rofl,omg su jos i normalni kad pogledas kakve ima gamadije po netu i tom cuvenom fejbuku gde ribe pisu: tjao bwe wojim was bwe mawena j33botxe mlogo sam wepa

taj drugi deo tvoje recenice nema veze sa mojim pitanjem. to su bolesno poremeceni ljudi kojima treba strucna pomoc

mesanje srpskog jezika i tih izraza potpuno idiotski...

pa ne znam bas . ja bas i koristim polu srpski polu "online-engleski" vrlo cesto jer mi je zanimljivije ali to se udaljava od mog pitanja zasto vise niko ne koristi neke fore koje su ranije bile vrlo ceste i meni licno odlicne

Link to comment
Share on other sites

kili istripovo si, barem sto se tice nekog mog iskustva:) evo, ovde svi matori loluju i watuju...ja sam retardiran, ja to radim i kad izadjem napolje kolko sam naviko...

jebiga, nekad sam prezirao te tripove, ono kad su se pojavili ircovi i ostalo, bilo mi je isto ko sada mawa matcxkitza, al navikoh se jebiga...

tako da ono, potpuno je besmisleno da ja sad nesto kenjam mawim matcxkitzama, a lolujem se vec desetak godina...cudni su ti generacijski tripovi, nekako ostanes u svom vremenu, ma koliko tripovao da si ti kul car koji se stalno apdejtuje i feeduje. skameni ti se percepcija u jednom trenutku i onda ti je sve novo za mladjane retarde glupo jer si mator (i prirodno je da ti je glupo), a matore stvari za mladjane retarde iz perioda kad si ti bio mladjani retard, su ti i dalje super i verovatno cu da vicem lol i sa devedeset godina:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

cudni su ti generacijski tripovi, nekako ostanes u svom vremenu,

a tacno to mi nije padalo na pamet

delimicno je to i ceo odgovor na moje pitanje

i onda samo ostaje jos deo u kome ni ljudi sa kojima sam ranije mogao da pricam skoro na engleskom potpuno nasta je to zvucalo danas jednostavno ne koriste to kao ranije :)

Link to comment
Share on other sites

nemoj slučajno da napišeš kako :o

elem, ako imaš touch telefon, samo pipneš ekran da bi opera mini zumirala.

Ubagovalo se, samo sam reloadovao stranu i eto :P

Btw , ja ne znam kakva je ovo kradja , dodali su mi 1k dinara na dug za 10 min na facebooku/ruru , jel znate kako da proverim na sta sam potrosio , i sta bi moglo da skine tolke pare

da nema nekih background aplikacija koje vrsljaju po netu , a uzimaju pare?

Link to comment
Share on other sites

što si umr'o?

Znate ono kad vam se nešto baš pije onako, skoro neobjašnjivo? Tako se meni pripila koka kola iz limenke i mor'o sam da odem da je kupim i ispijem :)

A sutra idem za Lazarevac, joj sreće moje! Ako ima neko od forumaša odatle, neka preporuči neku kafanu :))

Link to comment
Share on other sites

Ubagovalo se, samo sam reloadovao stranu i eto :P

Btw , ja ne znam kakva je ovo kradja , dodali su mi 1k dinara na dug za 10 min na facebooku/ruru , jel znate kako da proverim na sta sam potrosio , i sta bi moglo da skine tolke pare

da nema nekih background aplikacija koje vrsljaju po netu , a uzimaju pare?

Aktiviraj Telenor Klik i imaces besplatan internet do kraja godine.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Aktivirano matori , skinuli su mi 4 MB za 2 dana , i 4000 dinara mi pise kao dug bez pretplate , osecam se kao da me neko zajebava :/

Bukvalno sam koristio samo face / rur / 24sata pregledao vesti , juce i danas , po jedno pola sata max , i skinuo par aplikacija sa marketa....

racun je bukvalno podivljao ... zvao sam call centar kao vidimo mi sve to lepo ali ne znamo odakle vam toliki racun bla bla ....

Link to comment
Share on other sites

vratia se sa pokera, 14. mesto od 50.... placa se prvih 6..

jos uvek sam u plusu, sto se pokera i turnira tice, i uvek sam u top 15, znaci nije da ne znam, jos se i na srecu ne zalim, samo da sam jos malo strpljiviji i bilo bi sve ok.

videcemo sledeci cetvrtak kako ce da bude :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...