Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro jutro drugari!

Danas je počelo primenjivanje zakona o saobraćaju, ne zaboravite. Mogao bih da tamo negde podsetim ljude i u speed topicu. Od danas dve zimske gume + skladištenje poena.

@ ivan - bila je baš priča u onoj emisiji hitna pomoć na b92, kao oko toga, ali možda su bili korektni jer ih snimaju kamere pa su rekli "jao šta ćemo, eto, ipak je to naš posao, nadam se samo da će sugrađani biti svesni da kad nas pozovu za nešto što nije baš tako važno negde drugde gde smo možda zaista potrebni čovek ostaje bez hitne pomoći". Ne znam kakva je praksa :)

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da se nateram da uradim neke proste grafičke radove samo zato što su prosti.

Zanimljivo je kako zaglavim sa glupostima do 3-4 uveče, a kako me nešto pametno što treba da radim prosto mrzi. :(

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Koji sam lolfailer, i ako sam se sinoć zarokao pošteno, smogao sam nekako snage da se jutros dovučem do faksa, samo da bi skontao da danas nemamo prva dva predavanja :(

edit

Jedan zanimljiv članak sa b92 na temu forever alone, manje više :D

http://www.b92.net/zivot/novodoba.php?yyyy=2010&mm=11&dd=01&nav_id=469083

Edited by savke.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

koliko sam puko malo pre zbog debilnog vulkanizera.

odem i pitam jel moze da mi skine ove i stavi zimske gume i naravno kaze da moze, samo da zavrsi coveku isti taj posao.

stojim ispred i cekam 45 minuta da bi mi lik reko 'e moram u zeleznik po dete iz obdanista, aj dodji sutra' arghhhhhhhhhhhhhhh

i onda odem do drugog, gde mi zavrse taj posao, al' sam morao da caskam sa lokalnim romima iz perionice koji me leraju da mi operu auto. :)

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

koliko sam puko malo pre zbog debilnog vulkanizera.

odem i pitam jel moze da mi skine ove i stavi zimske gume i naravno kaze da moze, samo da zavrsi coveku isti taj posao.

stojim ispred i cekam 45 minuta da bi mi lik reko 'e moram u zeleznik po dete iz obdanista, aj dodji sutra' arghhhhhhhhhhhhhhh

i onda odem do drugog, gde mi zavrse taj posao, al' sam morao da caskam sa lokalnim romima iz perionice koji me leraju da mi operu auto. :)

life is pain

Link to comment
Share on other sites

pa što nisi otiš'o u neki veći centar, cena je kapiram ista a ipak imaš nivo usluge da neko ne ide po dete u obdanište.

Prosli put sam menjao gume kod ade, mislim da se zove 'beo guma'. Ne znam za veci servis tog tipa na cukarici, ali ni oni nisu bas najsrecnije resenje posto mi nisu zavrnuli dovoljno srafove na prednjim tockovima :S

jbga, nemam srece sa vulkanizerima :)

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Ja brate idem na fudbal u 11, zamalo da se sretnemo!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Јоš jedan naporan dan.Inače samo čekam kad ću da se razbolim ... opet.

U istom danu crkne mi mikrofon na slušalicama i ceo kompjuter, tačnije kompjuter krene da se pali, ali kao da je slab napon or something like that i neće da se upali.Moram ovih dana da ga odnesem da ga zamenim

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Јоš jedan naporan dan.Inače samo čekam kad ću da se razbolim ... opet.

U istom danu crkne mi mikrofon na slušalicama i ceo kompjuter, tačnije kompjuter krene da se pali, ali kao da je slab napon or something like that i neće da se upali.Moram ovih dana da ga odnesem da ga zamenim

imao sam slican problem, dodje do onog ocitavanja windows-a i restartuje se, promenio napajanje i resio stvar

Link to comment
Share on other sites

Pero nemoj se povredis, ko ce posle da vodi firmu :(

Coka ortak, brine za drugare

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...