Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni je recimo vrhunski sto ovde ljudi misle da su neki ljudi glupi jer igraju cs, ili igraju cs jer su glupi. Kao da je odlika svih kanterasa da su manje inteligentni, dok su ostali gejmeri prepametni.

I da, nasao sam se uvredjenim! :D

Awwww, Leshko se uvredio! ;*

Lik je 1992. godishte, ima 18 godina, to je 4. godina srednje shkole. Ne zna da napishe prosto proshirenu rechenicu ili da stavi zarez. Takve stvari ne mogu a i ne zelim da iskluram, nije kao da svi pishu tako a meni samo on smeta.

Konto kanterasha, povremeno udjem na CS podforum kad je neki veliki turnir i predjem preko nekog topica. Bude me blam shta chitam i shta ljudi pishu. Veca koncentracija gluposti nema ni na jednom podforumu, znam, svratim svuda po malo. Ima tu ljudi koji pishu normalno i ozbiljnu, al' jako jako malo, jedno 80% su po meni totalni retardi. Jbg, ne volim glupe ljude, sa takvim ljudima ja nemam nijednu zajednichku tachku i hejtujem ih i irl. WOW podforum, zbog kog sam i doshao na RUR, u svojim najgorim danima Marlene npr. nije bio ni blizu jednog CS turnirskog topica.

Dulio car!

.

Link to comment
Share on other sites

ali malo mesas babe i zabe. Skinsi zaista jesu celavi, i vole da nose martinke, i vole tetovaze, i ne znam sta. Ne, ne kazem da su svi oni koji se tako oblace skinsi, ali to jeste stereotipan FIZICKI IZGLED nekoga ko je skins.

A potpuna je glupost reci "ti igras kanter, ti si glup" ili "glup si, idi igraj kanter", jer to je neki hobi koji nikako ne moze da odredi neciju mentalnu sposobnost, odnosno IQ. Dakle, los si primer dao, jer ovde nije rec o fizickom izgledu i predrasudama na osnovu toga.

To je slicno kao kad bi rekao "ti si iranac, terorista si".

onda nam se razlikuju fundamentalna iskustva i stavovi. ja sam igrao kanter jedno vreme i ako sam igrao sa, lupam, sto ljudi na razlicitim mestima blabla itd, od tih sto, 97 je savrseno odgovaralo klasicnom stereotipu kanterasa. zasto ja onda gresim u mom stereotipovanju? mali uzorak? ne bih rekao.

niko nije ni rekao da je rec o fizickom izgledu, rec je o tome da li se u neciji profil uklapa da igra kanter iz ovog ili iz onog razloga. mislim, zanemario si sve ostalo sto sam napisao osim primera sa skinsima. a i ja imam neko licno iskustvo, ne mozes da mi kazes 'nije, nije, veruj mi' kad sam igrao kanter sa tih sto ljudi u razlicitim okolnostima, na razlicitim mestima i u razlicitoj reziji.

dakle, ajmo opet. niko ne kaze da je covek koji igra kanter nekakav zato sto igra kanter. ali velika vecina kanterasa je takvo, otkud ja znam zasto. ako me na kvizu pitaju 'jel ovaj kanteras batica' i pokazu na nekog random kanterasa, idem na varijantu da jeste, naravno da cu mozda da izgubim pare, ali jebiga, tu mi je veca sansa da odem dalje, ako vec ne znam odgovor pa moram da nagadjam. ti stalno oces da pokazes da nema spone uzrok-posledica, a ja i ne pricam o tome, pricam o stanju stvari.

ako je recimo vise serijskih ubica crnokoso nego plavokoso, ako mi daju crnog i plavog lika i kazu 'ko je serijski ubica od ove dvojice?', a ja nemam nikakve druge podatke, baratam sa onim sto imam i biram crnog tipa. nije to nista nefer, samo je logicno. inb4 'a sta da ti daju jednog crnog lika i pitaju te dal je serijski ubica?' - premalo parametara, sanse su 50-50.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne kontam taj smajli lol:)

brate, ne kontam ni ja kolki sam car, al eto, spavo sam popodne i sad ne radim nista, it's a podloga for wall of text cataclysm!

vudu-1.jpg

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne kontam taj smajli lol:)

brate, ne kontam ni ja kolki sam car, al eto, spavo sam popodne i sad ne radim nista, it's a podloga for wall of text cataclysm!

vudu-1.jpg

9_muslim-prayer-low-res.jpg

nego vudu kolko si tacno visok :)?

Edited by dustman

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

ali malo mesas babe i zabe. Skinsi zaista jesu celavi, i vole da nose martinke, i vole tetovaze, i ne znam sta. Ne, ne kazem da su svi oni koji se tako oblace skinsi, ali to jeste stereotipan FIZICKI IZGLED nekoga ko je skins.

A potpuna je glupost reci "ti igras kanter, ti si glup" ili "glup si, idi igraj kanter", jer to je neki hobi koji nikako ne moze da odredi neciju mentalnu sposobnost, odnosno IQ. Dakle, los si primer dao, jer ovde nije rec o fizickom izgledu i predrasudama na osnovu toga.

To je slicno kao kad bi rekao "ti si iranac, terorista si".

drzao sam igraonicu aktivno 2001-2007. Kanterasi su u velikoj vecini retardi par ekselans. jedini kanteras koji ima mozga iz ove perspektive a da ga malo bolje znam je hyber. ostalo je vecinom tuga.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...