Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovde u blokovima je bilo bas gej, ono, luster se klati i stvari malo klizuckaju, ali sam se generalno razocarao:)

secam se, ja mislim da je bilo '92-3, bio je kuliji, al bas mnogo kuliji, polupale su mi se neke case i tako to, ovo sad em je trajao nula sekundi, em nista nije skakutalo i pravilo zvukove, nekako je gej bilo. al sad me vi zbunjujete, svi ste u fazonu da nije bio naivan...mozda je bio jaci u razlicitim delovima grada/drzave.

edit:

cini mi se da je sad bio drugi talas, al nisam siguran, mozda se i tripujem, preslabo je, jedino mi se luster malo drnda...

edit2:

dajte jebite se, svima nesto svasta, jedino ovde kod mene najgejiji zemljotres ikad:)

a jos sam na devetom spratu, to treba da se ljulja svetski...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja kao ajd da proverim dal je bio stvarno il sam istripovao...nema leba da proveris na nekim vestima,al naravno znao sam da ce rur ekipa da prokomentarise odma nesto ;)

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Мени прво почели прозори да шкрипе, реко шта је сад ово, мора да је ветар, кад опет, па јјош јаче, као да неко 'оће да уђе са терасе. Кад крене ту да ми се дрма ормар, па лустер лево десно, реко' земљотрес нема шта друго, јебо га мртав коњ! Усрах се жив.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...