Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Uh, nisam znao da su promenili to.

Primetio sam sinoc dok sam igrao sa Anti Mage-om, pogadjaju me stanovi iako se blinkujem negde u tri lepe.

Do pre par patcheva, a ako se dobro secam, ni u doti 1 nije tako radilo.Lepo sto su, napokon, ubacili da te, stanuje...I otrsi.

Link to comment
Share on other sites

To vise zavisi od stana koji te gadja nego od blinka, ja msm. Npr. Skeletonu svi izbegavaju stan, dok te Sven spici tamo gde si se blinkovao ili lipovao.

Можеш било који стан који није инстант да избегнеш, једино оне инстант не можеш, као нпр. Огреова прва. Свенова је један од најтежиш станова да избегнеш липом, али је могуће.

Link to comment
Share on other sites

Da da moze potm posto je invulnerable na nesto smesno, ali ako skocis malo ranije vijace te, dok vs skeletona kad god da iskocis uvek ces izbeci, na to sam ciljao. Mogu i Storm i Morph ako skoce KA Svenovom stanu, dok ako skoce od njega onda ce ih pratiti do smrti :). A kad si spomenuo Ogrea, video sam u doti1 scenu gde lik sa skorpijom sa sand stormom izbegava ogreov stan i jos onako ispisalo multikast, al' mu nije uradilo demidz niti ga je stanovalo :) Pokusacu bas sad da nadjem.

Edit: Evo nasao sam slicno nesto

http://www.youtube.com/watch?v=ibZfrylttaY

Edited by Malina
Link to comment
Share on other sites

To vise zavisi od stana koji te gadja nego od blinka, ja msm. Npr. Skeletonu svi izbegavaju stan, dok te Sven spici tamo gde si se blinkovao ili lipovao.

Evo primer :p

Explanation: The stun is an unit. Since there was no single target aoe stun in WC3, Icefrog had to use some different techniques.

A limitation that became a feature.

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

Da da moze potm posto je invulnerable na nesto smesno, ali ako skocis malo ranije vijace te, dok vs skeletona kad god da iskocis uvek ces izbeci, na to sam ciljao. Mogu i Storm i Morph ako skoce KA Svenovom stanu, dok ako skoce od njega onda ce ih pratiti do smrti :). A kad si spomenuo Ogrea, video sam u doti1 scenu gde lik sa skorpijom sa sand stormom izbegava ogreov stan i jos onako ispisalo multikast, al' mu nije uradilo demidz niti ga je stanovalo :) Pokusacu bas sad da nadjem.

Edit: Evo nasao sam slicno nesto

http://www.youtube.com/watch?v=ibZfrylttaY

Ja мислим да је то баг (што се тиче клипа), али дешава се. Као што рекох, по шаблону сваки "delayed" стан је могућ за избегнути. Са Стормом је врло зајебано избегнути Свенов стан.

Link to comment
Share on other sites

A kad si spomenuo Ogrea, video sam u doti1 scenu gde lik sa skorpijom sa sand stormom izbegava ogreov stan i jos onako ispisalo multikast, al' mu nije uradilo demidz niti ga je stanovalo :) Pokusacu bas sad da nadjem.

To nije bio "lik", to je bio STEGZ :DDD

slobodno pogledaj i do kraja demonovog morfa :D

Edited by ^ChivavA^

Il' si pro il' imas ribu.... :)

Link to comment
Share on other sites

dva pitanjca:

1. jel mogu da namestim auto join na kanal kad uđe u dotu?

2. šta je ono što se pojavi kod rošana kao neki zlatni krug sa nekim simbolima koji nešto sija i vrti se? i tako nekad stoji celu partiju?

-1 mislim da to ne moze

- 2, to ti je timer rosha ( sat ) znaci kad ga ubiju pa do revival-a .

Link to comment
Share on other sites

za auto join nisam siguran, ali ja kad god udjem u dotu uvek se autojoinujem #klanrur.

mozda ima veze s tim sto sam kreirao sobu, ali nemam pojma. probaj da otvoris konzolu pa da kucas chan_join klanrur, ili kako vec ide, mozda ce tako da te autojoinuje.

Link to comment
Share on other sites

dva pitanjca:

1. jel mogu da namestim auto join na kanal kad uđe u dotu?

2. šta je ono što se pojavi kod rošana kao neki zlatni krug sa nekim simbolima koji nešto sija i vrti se? i tako nekad stoji celu partiju?

Dodaj red u config.cfg:

chat_join klanrur

Link to comment
Share on other sites

mene to ne šljaka!

prosto uvek moram da idem na kanale pa join itd, ajd' probaću preko configa ako i dalje ne bude htelo.

inače, probao sam par puta sa lycanom da igram, ja uopšte ne mogu da se "povežem" sa tim herojem :) kapiram da je super, ali mi baš ne leži.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...