Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

i ja sam dobio od steama invite pre par dana :)

Nego, kad odkljucam neki item, tjst pise da sam ga dobio na kraju partije, kad odem na customize hero, tamo nema nista?

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

i ja sam dobio od steama invite pre par dana :)

Nego, kad odkljucam neki item, tjst pise da sam ga dobio na kraju partije, kad odem na customize hero, tamo nema nista?

Verovatno nisi ti dobio, nego neko drugi iz partije. Kada ti dobijes onda stoji u donjem levom uglu na kraju partije i pise tvoje ime ispod itema.

Veliki broj ljudi se istripuje prve 2-3 partije da su dobili, a nisu :)

Link to comment
Share on other sites

Jebote kolko je stresna ova dota, igram sa CKom, ide sve do jaja, gankuje se, dobar farm, imamo kontrolu na mapi, nas void prefarmovao u sumi, izlazi iz sume, u naredna tri timska fajta, uhvati 4 nasa i jednog njihovog u kronosferu, i izgubimo :( Kakvo pucanje zivaca

Link to comment
Share on other sites

Ne igram mnogo, igrao sam keca 3 godine svakodnevno, sada igram samo u pauzi ucenja/diabla kad hocu da se iskuliram, pokrenem igricu iz najbolje namere jer je volim, a posle nje mi treba 15 minuta da smirim...juce na primer, ja jugger i sa mnom riki, nadjemo pudgea u nasoj sumi, ja se peglam sa njim 10ak sekundi, crknem, pudge na 5% helta, riki tek tad izadje iz stelta da ga lasthituje, a sve vreme je bio pored i blejao, ni smokescreen, ni autoattack, nista. Kaze "im carry it was risky!" :c

Edited by supyoyo
Link to comment
Share on other sites

koliko samo mrtvih rusa ima to je neverovatno, igrao sam partiju skoro , covek uzeo mortreda i 45 minuta ne moze da skupi za batllefury i kad je video da mu nema spasa , prodao sve ostale iteme

kupio wardove za sve pare postavio ih u bazu i izasao iz igre...

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/417472_444579382229864_1536131763_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...