Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Slucajno pritisnem windows dugme i ne mogu da se vratim al nvm to, restartujem komp ili sredim pa izadjem skroz sa win.task manager i onda opet udjem u steam, d2 i idem reconnect i vratim se u gejm, znaci nije isteklo 5 min i nastaivm gejm i kad se zavrsi tek onda me ''banuju'' odnosno abandoned na 1 dan... jel to bilo pre tako ili ne... ne kapiram vratim se pre isteka 5 min,sve normalno al na kraju mi iskoci kao low priority na 24 h -.- wtf

Edited by rip_n0th1n9
Link to comment
Share on other sites

Slucajno pritisnem windows dugme i ne mogu da se vratim al nvm to, restartujem komp ili sredim pa izadjem skroz sa win.task manager i onda opet udjem u steam, d2 i idem reconnect i vratim se u gejm, znaci nije isteklo 5 min i nastaivm gejm i kad se zavrsi tek onda me ''banuju'' odnosno abandoned na 1 dan... jel to bilo pre tako ili ne... ne kapiram vratim se pre isteka 5 min,sve normalno al na kraju mi iskoci kao low priority na 24 h -.- wtf

Pa reportovali te, nema to veze da li je isteklo vreme ili ne. xD Rejdzeri ako odluce da te reportuju, nema ti tu spasa, ides u low priority.Inace - to ti je 36h low priority queue-a. :P

Mnogo je glup sistem bacanja u low priorit, ako oderes coveka i izrejdzuje (ne moras da ga trollujes), on ce zajedno sa ortacima da ti sibne 3-4 reporta i odmah upadas u low priority na 8-24h.LoL je imao dobar sistem sa Tribunalom, lepo vidis ceo chat log, skor, inventar, farm itd, pa ti odluci.

Laki, i nisam ih prozivao...Vec danima cutim i igram. :(

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

znam te kobajo masni su ti zubi!

a za report, pa moraće tu nešto da menjaju kada kao zvanično krene igra, izađu iz bete itd. Recimo, oni te reportuju i ti automaCki ideš u low. Ali ti se "žališ" oni provere žalbu i ako si u pravu skinu ti low ali zato ubace ove što su te reportovali u low.

Link to comment
Share on other sites

Ја сам јуче играо гејм и ми већ рушимо трон, малтене крај гејма. Кева ме зове да одем да помогнем комшији да пренесе кревет. Враћам се, видим завршен гејм, стоји ми оно на крају шта је ко добио, излазим ја срећан задовољан. Стартујем нови гејм, кад видим да сам у low priority. DAFUQ?

Link to comment
Share on other sites

pa da totalne gluposti. sta ono nestane struje u kuci na par sec i vrati se, ili nogom pritisnes na produznom dole i ugasis struju u njemu sto mi se cesto desava, il slicno sto kazes budes afk ili se nesto zapuca i odma prijave i low priority. gluposti totalno jedva cekam da je zavrse i da se popravi to ,a i valjda ce moci bez problema i alt tab kolkko hocu puta a da ne bude problema bar za w.xp

Edited by rip_n0th1n9
Link to comment
Share on other sites

zaboravio sam kako izgleda pobediti,samo ruse dobijam u timu :S

Takodje.

Mislim da nisam pobedio vishe od 5-6 partija u poslednjih 30 i kusur odigranih... ne znam odakle mi vishe snage da igram, nikada u zivotu (Dota, HoN, LoL, Dota 2) nisam imao brutalniji losing streak.

Bukvalno slavim svaki put kada pobedim, a to je jednom dnevno otprilike... :(

Link to comment
Share on other sites

pa da totalne gluposti. sta ono nestane struje u kuci na par sec i vrati se, ili nogom pritisnes na produznom dole i ugasis struju u njemu sto mi se cesto desava, il slicno sto kazes budes afk ili se nesto zapuca i odma prijave i low priority. gluposti totalno jedva cekam da je zavrse i da se popravi to ,a i valjda ce moci bez problema i alt tab kolkko hocu puta a da ne bude problema bar za w.xp

od pre 2 dana i meni pocelo da baguje na xp,minimiziram i kad pokusam da se vratim,a pre toga sam zavrsio neki gejm,obavezno pukne dota...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...