Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Pa sve je to ok što pišete, mogu ja da kripujem, mogu da ubijem rošana, to je sve ok.

Ali jednostavno imam nekoliko problema, možda su dva glavna a to je što nema nikakav stan, stop, šta god (ok, praviti mu basher) i što taman kad se naviknem da sam vuk vratim se u standardnu formu :)) ali suštinski najviše mi smeta to što nema neki stan ili nešto. Inače ovako sam po sebi, sve je jasno, budžiš ga tako, vraćaš helt, sve je to ok.

Link to comment
Share on other sites

pa jebiga, zato ima max speed i ne mozes da ga ubijes, sa bkb-om da uleti i napravi pokolj, ti bi jos i stun preko toga :D drugaciji je fazon of your everyday stun-first-talk-later heroja, treba vremena da se naviknes.

zamisli sad da krenes bs-a po prvi put da igras, pevao bi istu pricu "nja nja nema stun sta da radim", ali vidis kako sabijas s njim!

:-)

Link to comment
Share on other sites

haha, bs ima "pseudo-stan" sa ultijem, ako ćemo tako!

gotivan mi je lajkan, želeo bih da mi se dopadne, jedino što mi se ne sviđa je što je u onoj grupi "ja sam rus i biram kerija" pa mi je to malo smor, ali inače možda mu dam šansu još koji put.

Link to comment
Share on other sites

Mogao si dati neki odgovor... npr da napises "Pa mi smo tek poceli da igramo dotu pa nam je zanimljivo da pricamo o tome koji item je dobar kom heroju". Pa onda ja nadjem postove iz 2005 gde ste vec pricali o tome i kazem vam da niste tek poceli da igrate dotu nego ste uspaljeni, a vi se onda ljutite na mene i zelite da umesto ovih recenica pisem sta treba da se pravi likanu i da li ces u ocima drugih gejmera izgledati kao glupi rus ako pikujes istog. :))))

Evo vam nesto koristno. Hajde da napravimo neki kanal na mircu da igramu srpski inhouse. Nema nista bolje od toga! :DDD

Link to comment
Share on other sites

Nemam ništa protiv da zapodenemo neku finu diskusiju, imam protiv da daješ onelinere bez smisla i prozivke. Što jeste prethodni post, ali u duhu toga da si zbunjen, nećemo ga dirati.

Ali prosto ako hoćeš da nastaviš na isti fazon, javi odma' da te banujem pa da ne razmišljam o tome.

I očekujem da tvoj naredni post bude konstruktivan.

Link to comment
Share on other sites

Pa vec i ovaj prethodni mi je konstruktivan :D

Evo jos jedne "konstruktivnosti" : Na ovom ruru je bilo takvih prozivki i sranja i tu se nisi cimao da pomognes tako sto ces neke smarace da banujes ili da im brises post kada pocnu da spamuju i kenjaju na nekom topicu o turniru (gde sve treba da ostane pregledno i ozbiljno, bez budalastina) , a sada si u ovom topicu gde si ti na svakom trecem postu nasao da banujes? previse licno imho.

Evo kanala #srb.dota , pa da mozemo tamo da se skupljamo za pub dotu, inohouse dotu I NA ISTOM da smisljamo sta je najbolje praviti lycanu :)

Touche, ne mogu za sada nista da ti prokomentarisem, nisam gledao.

Evo ti odgovor (bez gledanja replaya). Verovatno su protivnici imali neki jak push, a lp je trebao da bude carry, pa se am i sa nisu uklapali jer ne mogu da brane pushling. Ili su smislili neku fintu sa tim tinkerom.

Nego da sada ja tebi postavim jedno pitanje! :)

Koji ti je omiljeni srpski dota igrac?

Edited by konjsvinjazaba
Link to comment
Share on other sites

Evo jos jedne "konstruktivnosti" : Na ovom ruru je bilo takvih prozivki i sranja i tu se nisi cimao da pomognes tako sto ces neke smarace da banujes ili da im brises post kada pocnu da spamuju i kenjaju na nekom topicu o turniru (gde sve treba da ostane pregledno i ozbiljno, bez budalastina) , a sada si u ovom topicu gde si ti na svakom trecem postu nasao da banujes? previse licno imho.

Ajd', možda stvarno imaš problema da skapiraš, pa kao, biću fer - rekoh ti da me više ovakvi komentari ne zanimaju. Još jedan i suspendovan si, a da ti bude lakše, iz isključivo personalno-ličnih razloga je.

Link to comment
Share on other sites

Pa eto, furion i tinker, verovatno su vezbali da sa ta dva tp-a kontrolisu celu mapu, pa i da ih ovi nabiju na pocetku, oni mogu da smaraju druge lejnove i da se brane. A tamo gde beast navata jednog heroja mogu ova dva uvek tp, tako da je dobro za gang u lejtu. Ima tu uvek nekih objasnjenja, a najbolji odg ti moze dati synd :D

Link to comment
Share on other sites

Lol koja je poenta upozorenja ako posle izrecenog, covek ne uradi nista i dobije suspend?

Laki, nub si ako pravis abisal blejd, a ne pravis mu necronomicon!

Hurrdurr, neko vise voli bash nego necronomicon -> nubara.

2. Najstrože su zabranjene bilo kakve fizičke ili druge pretnje upućene drugim članovima foruma. Takođe se zabranjuje vređanje drugih korisnika po bilo kojoj osnovi, a lično poznanstvo nije opravdanje za vređanje unutar foruma. Sve poruke uvredljive ili preteće sadržine biće trenutno izbrisane sa foruma a pošiljaoci upozoreni putem privatne poruke. Sledeći prekršaj istog tipa povlači trodnevnu suspenziju.

Dakle ocekuje se upozorenje, ili suspend na keca (kao u proslom slucaju).

Mislim ako cemo da se retardisemo, ajde da se retardisemo svi i do kraja...

Edited by Malina
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...