Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Ja upao sa likom "IWinWithRusTeam" i 3 rusa, i na kraju covek promeni nik u "FckNoWayToWinWithRusTeam"

hahahaha,slatko sam se ismejao citajuci ovaj post :)))))))))))),svaku 10-tu partiju sa rusima mozes da pobedis i to samo ako igras sa 4 rusa protiv njih 5 :)))

Link to comment
Share on other sites

Ja bas retko upadam sa rusima, i ako upadnem uglavnom ok igraju, imam oko 59 % wina i oko 135pob. i retko se desava da neko zesce fajluje,liva il slicno.

- Primetio sam kad god idem stack sa 1 ili vise prijatelja da uglavnom dobijamo neprijatelje koji su takodje stakovani.

Edited by rip_n0th1n9
Link to comment
Share on other sites

imam skor 160:190, kada queuejem sam upadne mi dendi, ako slucajno queue odradim sa ortakom ili tako nesto, dobijemo 3 rusa sa po 50 pobeda a upadamo vs ljudi sa 500+ wins. nerealno je potpuno imao sam 19:0 i 30:6 i izgubio obe partije o_O

Link to comment
Share on other sites

@lucky: lichov ulti ide do sledeceg najblizeg heroja od mete na koju si poslao, jelte ovde se desilo da je najblizi odradio tp u tom trenutku. :)

za ovaj alch stun vec nesam skolovala.

btw, jel se sklonilo ono crveno sranje od sinoc/jutros? (:

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Zamisli da mu je Drijada bacila koplje posle ovog Chenovog teleporta.

Ne znam dal' bi ga ubila, pošto ima Ench neki max dmg kojeg radi bez obzira na razdaljinu koju ulti napravi, baš sam čitao o tome pre jedno dve nedelje. Mada pošto je ovaj bio dosta oslabljen u tom trenutku, ubila bi ga svakako najverovatnije.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...