Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Ја користим Windows 7 pro и никада ми не пуца игра кад алттабујем. Можда је до оперативног система, а не до игрице...

Зашто једноставно не ставиш спелове на q w e r t y, а инвентар на z x c v b n, а toggle спелове на alt + q w e r t y. Бестест комбинација.

Link to comment
Share on other sites

Oce neko da mi objasni kako funkcionishe hold? U honu kad pritisnem H heroj stoji u mestu i ne radi nishta, kad to uradim u Doti on nekad nastavi da napada nekad stane. U chemu je caka?

I koja je fora sa matchmakingom? Kad sam ushao prvi put u igru stavio sam onaj najmanji skill i sad mi zapadaju potpuni idoiti u timu. Jel' postoji neki nachin da predjem u bolji bracket ili cu ovako endlessly da gulim? Jel' moze da se vidi u kom sam bracketu?

.

Link to comment
Share on other sites

Oce neko da mi objasni kako funkcionishe hold? U honu kad pritisnem H heroj stoji u mestu i ne radi nishta, kad to uradim u Doti on nekad nastavi da napada nekad stane. U chemu je caka?

I koja je fora sa matchmakingom? Kad sam ushao prvi put u igru stavio sam onaj najmanji skill i sad mi zapadaju potpuni idoiti u timu. Jel' postoji neki nachin da predjem u bolji bracket ili cu ovako endlessly da gulim? Jel' moze da se vidi u kom sam bracketu?

watch/ recent games/ filter - i tu upises svoje ime i probaj pa ces videti u kom si bracketu

Link to comment
Share on other sites

Oce neko da mi objasni kako funkcionishe hold? U honu kad pritisnem H heroj stoji u mestu i ne radi nishta, kad to uradim u Doti on nekad nastavi da napada nekad stane. U chemu je caka?

I koja je fora sa matchmakingom? Kad sam ushao prvi put u igru stavio sam onaj najmanji skill i sad mi zapadaju potpuni idoiti u timu. Jel' postoji neki nachin da predjem u bolji bracket ili cu ovako endlessly da gulim? Jel' moze da se vidi u kom sam bracketu?

koristi S, dobro ti je tako i da lasthitujes jer ti skracuje animaciju udarca

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

ideš na watch games, na filteru podesiš svoj nik, i odabereš jedan od tri breketa, pa gledaš u kojem si odigrao poslednju partiju

ja sam posle par partija prešao u mid. matchmaking im je teško govno, juče sam igrao sa mejdenkom koja je uspela da pogine 15 puta za prvih pola sata. mislim, to nije ni low skill

valjda će biti bolje po izlasku. sve bolje partije koje sam igrao, igrao sam sa par ljudi odavde, pa sve to ima nekog smisla. u pabliku se samo čovek iznervira

Tako je! Još kad bi prihvatio friend request na FB-u gde bi ti bio kraj.

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Oce neko da mi objasni kako funkcionishe hold? U honu kad pritisnem H heroj stoji u mestu i ne radi nishta, kad to uradim u Doti on nekad nastavi da napada nekad stane. U chemu je caka?

I koja je fora sa matchmakingom? Kad sam ushao prvi put u igru stavio sam onaj najmanji skill i sad mi zapadaju potpuni idoiti u timu. Jel' postoji neki nachin da predjem u bolji bracket ili cu ovako endlessly da gulim? Jel' moze da se vidi u kom sam bracketu?

И ја се питам. Ја сам одувек користио S за ластхитовање, а H кад не желим да се померам. Овде је изгледа нешто убаговано или је једноставно тако.

Link to comment
Share on other sites

Moram da se pohvalim, nasrao sam sinoc Maga i Artstajla :) http://stats.dota2.be/match/18254352

koliko ti partija/pobeda imas kad te stavlja u matchmaking sa njim ? :)

edit: tek sad videh ono za skill lvl,meni je stajalo any,pa sam igrao partije od katastrofalnih gde prvi put igraju do onih dobrih koje su mnogo redje...ili je to samo za demoe O_o

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

koliko ti partija/pobeda imas kad te stavlja u matchmaking sa njim ? :)

edit: tek sad videh ono za skill lvl,meni je stajalo any,pa sam igrao partije od katastrofalnih gde prvi put igraju do onih dobrih koje su mnogo redje...ili je to samo za demoe O_o

188 pobeda (56.6%) pobeda na 332 gejma. Upao sam mozda 3 puta protiv tako nekih poznatijih igraca i to sve u skorije vreme.

Link to comment
Share on other sites

procenat pobeda nije bitan,veruj mi :),mislim da su samo pobede bitne,imas 3 puta vise od mene :)

Ja imam 198 pobeda (53.5%, 370 partija) tako da nisu samo pobede bitne.

MMR ti zavisi od nivoa (experienced, amater, beginner) koji si izabrao kada si prvi put upalio dotu2. Posle toga se povecava ili smanjuje u zavisnosti da li pobedjujes ili gubis i koga pobedjujes i od koga gubis. Tvoj mmr vs. average mmr protivnicke ekipe. Ako je njihov mmr veci od tvog onda kada ih pobedis dobijes vise "poena" a ako izgubis gubis manje. Isto tako ako je njihov mmr manji od tvog onda ako izgubis gubis vise, a ako pobedis dobijas manje.

Ono na replayevima sto ima da se bira low, medium, high zavisi od avarage mmr svih 10 igraca, pa ako je, lupam, izmedju 800-1000 onda je low, ako je 1000-1200 onda je medium a ako je 1200+ onda je high ali ako ti imas 1250 to ne znaci da ces upasti u partiju sa dendijem koji ima recimo 1800.

Link to comment
Share on other sites

http://www.dota2.com/spoilsofwar

Oce neko da mi objasni kako funkcionishe hold? U honu kad pritisnem H heroj stoji u mestu i ne radi nishta, kad to uradim u Doti on nekad nastavi da napada nekad stane. U chemu je caka?

U opcijama (mislim da je gameplay) moras da iskljucis nesto vezano za attack.Pause attack ili nesto tako.Da tvoj heroj ne autoattackuje dok mu ti ne das komandu, onda ce ti raditi hold kako treba. :P

*Options -> game -> auto attack -> off.I resices dilemu sa holdom.

A ko jos uvek trazi dotu -> http://www.dota2.com/spoilsofwar?l=english

Skrol do dole.

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Ja imam 198 pobeda (53.5%, 370 partija) tako da nisu samo pobede bitne.

MMR ti zavisi od nivoa (experienced, amater, beginner) koji si izabrao kada si prvi put upalio dotu2. Posle toga se povecava ili smanjuje u zavisnosti da li pobedjujes ili gubis i koga pobedjujes i od koga gubis. Tvoj mmr vs. average mmr protivnicke ekipe. Ako je njihov mmr veci od tvog onda kada ih pobedis dobijes vise "poena" a ako izgubis gubis manje. Isto tako ako je njihov mmr manji od tvog onda ako izgubis gubis vise, a ako pobedis dobijas manje.

Ono na replayevima sto ima da se bira low, medium, high zavisi od avarage mmr svih 10 igraca, pa ako je, lupam, izmedju 800-1000 onda je low, ako je 1000-1200 onda je medium a ako je 1200+ onda je high ali ako ti imas 1250 to ne znaci da ces upasti u partiju sa dendijem koji ima recimo 1800.

skroz pogresno,evo upravo sam upao da igram gejm sa nekim pocetnicima,traze share za kurira,smesan je ovam matchmaking

Link to comment
Share on other sites

Inače, krenulo je i levelovanje tj. dobija se XP za mečeve a radi i prodavnica, možete već da vidite cene itema.

Kad se završi partija, dropuje vam se predmet neki kojeg dobijate za "ukrašavanje" heroja, a vidite i druge šta su oni dobili. Ne mora da znači da ćete dobiti za tog heroja sa kim ste igrali, već za nekog od ponuđenih.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...