Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Naaaajs. Prosto ne verujem, osecam da ce biti neka zla fora... nekako mi ovo izgleda previse Good Guy Valve. :D

Što reče Nobody, kroz TF2 im se to mnogostruko isplatilo, ne brini se. Pa jedan šešir neki košta tipa 15 dolara, tri takva i isplatili su igru.

A ajtemi koje dobijaš u partijama ne moraju biti za "tvog" heroja (u doti 2). Ja recimo za Kunku dobih "onoliko" a nikad ne igram sa njim. Tako da ono, igraš sa recimo Rikijem, nikako da dobiješ neki super kozmetički ajtem za njega i posle mesec dana se iznerviraš i platiš 10 dolara da bi ga kupio.

Link to comment
Share on other sites

Jel blejite vi u nekom RUR channel-u dok ste u Doti?

@ cira, pa jesi igrao nekad tf2? to ti je model mikrotransakcija, sami ajtemi su jeftini za vecinu ljudi, pa puno puta malo daje i vise nego dovoljno :D ne bi radili da im se ne isplati, u to mozes biti siguran :D tf2 je bio eksperiment koji je uspeo

Što reče Nobody, kroz TF2 im se to mnogostruko isplatilo, ne brini se. Pa jedan šešir neki košta tipa 15 dolara, tri takva i isplatili su igru.

A ajtemi koje dobijaš u partijama ne moraju biti za "tvog" heroja (u doti 2). Ja recimo za Kunku dobih "onoliko" a nikad ne igram sa njim. Tako da ono, igraš sa recimo Rikijem, nikako da dobiješ neki super kozmetički ajtem za njega i posle mesec dana se iznerviraš i platiš 10 dolara da bi ga kupio.

Nisam igrao TF2, nisam igrao ni jednu igru preko Steam-a pre Dote2 pa mi je ovo sve malo good to be true. :-)

Ma jedino shto je meni bilo neverovatno su FREE shop itemi, ali da - Valve sigurno zna shta radi.

P.S.

Jel moze neko da mi objasni ove iteme:

Shopkeeper's Surprise, Breathtaking Benefaction, Legendary Largessse

19.99e "When used, this Action Item gives a random item drop to up to 25 random players and spectators on the server (except you). "

Ko je toliko lud da potroshi 20e na random rustarde? :-)

Edited by Sajro
Link to comment
Share on other sites

Pa svi dobiju po jedan vanity item.

Svi sem tebe, a dash 20e. Nema smisla. :-)

mislim da bih bio najsrecniji covek kad bi internet u rusiji nestao zauvek,ili neka crknu svi rusi,samo da ih ne gledam vise...ovo inace pisem posle gejma sa 4 debilna mrtva rusa pocrkali svi da bog da...

malo ekstremno ali ako budem prestao da igram dotu to ce biti zbog retardiranih rusa. bukvalno su rak interneta... muka mi je cim vidim ruski nickname.

Link to comment
Share on other sites

У д2 нико појединачно не хостује, већ то сервери раде, тако да није битно ко је изашао, битно је да је изашао и да је усрао партију. Не добија негативне поене, добија +1 у abandoned games и тиме га сервер ставља у low-priority играче, тако да чека много више за гејм него остали.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...