Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

SAmo je problem sto sochska ocaj igra sa tinkerom u poredjenju sa ostalim prooooovima

Lik je veoma dobro odigrao, timski u skladu sa svim. Naravno niko ne moze perfect da odigra, a i naravno mouz je znao kako ce ga igrati nije imao puno prostora a i tu je furion isto global heroj i njemu treba mesta za farm, naravno storm cim se pojavi tinker na mapi skace na njega.

Edited by rip_n0th1n9
Link to comment
Share on other sites

Jel se desava jos nekom da heroj ignorise komande?

Vec dva dana za redom mi se desava da u odredjenim partijama heroj jednostavno nece da odradi zadatu komandu, tipa posaljem ga kod kule, on stane nakon dva koraka, ili ocu da uradim omnislash, on se zaleti ka heroju, i stane posle dve sekunde, i tako tokom cele partije, i potpuno nepredvidivo, ne znam ni sta da ocekujem...

Link to comment
Share on other sites

Jok, probao i nista, moracu da provalim u cemu je problem...

Edit:

Takodje, recimo dok sam mrtav, ili dok je pauzirana igra, ponekad mi iskoci cant do that while blabla, kao da sam uradio nesto a nisam. skroz sam zbunjen :/

Edited by Grgile
Link to comment
Share on other sites

Caps mi nije ukljucen, ali ono sto sam recimo primetio, nevezano za dotu, backspace i space nece da rade na jedan klik, vec moram sto puta da kliknem, a to pre nije bio slucaj...

I da, dzek je lepo ulegnut u komp, tako da to ne bi trebalo da bude problem...

Edited by Grgile
Link to comment
Share on other sites

Desava mi se bug da mi item ostane kao selektovan i onda ne mogu da klikcem po inventaru niti da da koristim levi klik, jel zna neko sto se ovo desava i kako se resava sem restartom dote?

to se desava i meni...mislim da nisam mogao ni spelove da castujem, a pazi resava se...RESTARTOM DOTE :D

fml

Link to comment
Share on other sites

A sad sto se tice Lycana. Lycan je heroj koji u vise od 90% partija ne vidi pick fazu i to nije slucajno. Prelako i prebrzo farmuje sumu. Jedina mudrost je da izbegnes urse na manjim lvlima. Kad kazem prebrzo, znaci da u sumi isfarmuje tu negde kao heroj na strani, a pritom pusti autoattack i ne razmislja, dok se na strani moras cimati oko svakog kripa i trebaju ti 1-2 suporta da te brane. Neki timovi ga opet puste na stranu da ide, jer ni to cak nije lose. Ubije sam Rosana i to negde oko 10og lvl-a. Dobar je za push (howl i vukovi). Dobar je za gank vec od lvl6 (kazem "vec" jer je to carry heroj, mnogi ni ne mogu da genkuju). Ima dosta hp-a, treca mu daje as i dmg, howl isto 20/30/40/50 jos dodatnog dmg-a. Sa ultijem dobije max ms, da je imun na slow, crit 30% 1.7 sto je dodatnog dmg-a, 100/200/300 hp-a za lvl 1/2/3 ultija, dva dodatna armora i 1800/1800 sight range. Dakle dobar za early, mid, late game, dobar za push, gank, farm, jednom recju za sve. Pa pazi samo izbor itema - vladimir, nekrosi, kurias. U fazonu meni nista ni ne treba, napravicu aure za tim, da njih pojacam. Eventualno bkb, mada vidim da ljudi to sve manje prave, jer ko god i da pusti protivniku Lycana ice na to da ga resi enigmom ili reksarom, gde bkb ne pomaze.

S' obzirom na sve ovo, heroju jedino sto nedostaje je jedan ogroman nerf. A ti izjavis da mu, na sve ovo gore navedeno, fali jos i stan, i suspendujes coveka jer je rekao da je to glupost i valjda zbog toga sto nije obrazlozio. Evo ja cu da promenim termin "glupost" u "nepromisljenost", da te ne bih slucajno uvredio, a obrazlozenje je gore.

Link to comment
Share on other sites

Pošto si iskoristio priliku da napišeš ok post, onda sam ti samo obrisao ovaj deo koji se tiče tvog drugara za kojeg sam rekao da nećemo više da o tome pišemo, da ne bih morao da i tebe suspendujem, kao što sam rekao da ću. A jasno je da ne vidiš šta je on uradio, pošto su ti postovi obrisani.

Hvala za pojašnjenje oko Lajkana i to je sve ok, i o tome smo i govorili, a ono što ja nisam napisao jeste da heroju fali stan na globalnom nivou i za sve (i pišem valveu mail) već da meni lično kod njega fali stan jer ja nisam pro dota gamer i takav heroj mi ne odgovara jednostavno jer nema nešto tako. Da sam pro onda bih sabijao Lajkanom i pisao kako je super heroj i to je sve u redu. Ali pošto je ovo forum za diskusije, svako iznosi svoje mišljenje, zezamo se, družimo, a nismo (makar dobar deo nas) profi gejmeri, onda dozvoljavamo sebi za pravo i da "lupamo" oko heroja i pričamo o njima sada a ne 2005 jer smo verovatno svi morali igrati dotu od početka i bez prestanka.

I još jednom da ti kažem nemoj bolje da se baviš pričom svog drugara jer ću te suspendovati, a lepo si sam napisao "valjda", nego ako hoćeš moj predlog, učestvuj u diskusiji u skladu sa imenom podforuma.

Link to comment
Share on other sites

Лаки, не може сваки херој да буде на исту фору и да има исте магије (стан). Игрица би онда изгубила суштину и била би једнолика, што доприноси смарању у току играња. Без обзира да ли си ти профи или непрофи гејмер, мораш да схватиш да оно што теби не одговора мораш или да игноришеш (бтк, ниси профи гејмер и не треба да знаш сваког хероја да играш), или да једноставно научиш. Пошто се ја мало озбиљније бавим Дотом, морао сам да научим Lone Druid-а да играм, иако ми херој жешће смарање. Али јеби га, шта је ту је. То је суштина. Није добар играч онај који само зна керија да игра, него све (LightOfHeaven убица нпр.).

Link to comment
Share on other sites

Skroz si u pravu, ali Laki je samo rekao kako mu je to smor i nastavio dalje, nije napravio peticiju ''hocemo stan za lycana'', a ovaj je uleteo u fazonu ''povraca mi se koliko serete''.

Edit:

Gledam po ovom dota2dev forumu na technical supportu, ogroman broj ljudi se zali na bezbroj bagova, i skoro svaki response je ''restartujte igru lol'', pa jebem ti ja to igranje, mislim da cu da iskuliram malo sa igranjem dok ne srede neke stvari, skroz poludim kad krenu bagovi da smaraju...

Edited by Grgile
Link to comment
Share on other sites

Лаки, не може сваки херој да буде на исту фору и да има исте магије (стан). Игрица би онда изгубила суштину и била би једнолика, што доприноси смарању у току играња. Без обзира да ли си ти профи или непрофи гејмер, мораш да схватиш да оно што теби не одговора мораш или да игноришеш (бтк, ниси профи гејмер и не треба да знаш сваког хероја да играш), или да једноставно научиш. Пошто се ја мало озбиљније бавим Дотом, морао сам да научим Lone Druid-а да играм, иако ми херој жешће смарање. Али јеби га, шта је ту је. То је суштина. Није добар играч онај који само зна керија да игра, него све (LightOfHeaven убица нпр.).

Sve se apsolutno slažem sa tobom skroz si u pravu i ja ni nisam mislio da mu treba stan, ja znam da se to neće desiti, samo govorim šta meni tu ne odgovara baš u priči sa njim, tako da, razumemo se.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...