Jump to content

Slike ljubimaca forumaša


Recommended Posts

mislim, mnogo ste agresivni, ja sam cak hteo i da diskutujemo o raznim vidovima kucnih ljubimaca i tripovima, zasto ne bih uzeo rasnog psa vec eventualno dzumaru (ne iz hipsterstva:) ), al kad ste krenuli sa tim 'argumentima', onda jebiga, ko da sam upao na stormfront i objasnjavam nesto o rasnoj trpeljivosti:)

a sto se tice odnosa, otkud znam, ja imam odnos prema mom matorom mobilnom, eno mi ga na stolu i ne radi vec pola godine:)

meni je ovo carski jako :))))

Link to comment
Share on other sites

pa da, to mi je prvi mobilni, uzeo sam ga 2002. i konacno zamenio sad za rodjendan lol. al sam zato zamenio za sve pare, uzo android:)

inace, jos jedan vote za olskul uredjaje, tih osam godina nije nista menjano, baterija je izdrzala sve vreme, onda je krenuo da luduje u poslednjih sest meseci, tipa da drzi jedva dva dana i da se gasi sam od sebe (sto opet znaci samo da mu je prsla baterija i nista vise), ali sam odlucio da je dosta vise cavemanovanja.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

3088_11.jpg

sabiva telefon

ali me ovaj moj ubija posto mi se sjabalo ono sranje dide memorijska kartica...

jbg, debil usao u adu sa telefonom u dzepu :)

susilo se na sunci ali izgleda da nije dovoljno :)

popravka bi mogla da uzrokuje sjebavanje celog telefona, tako da ne zelim da rizikujem!

mozda duzmem novi/polovan...

Link to comment
Share on other sites

ovaj doolio je sav u fazonu, nema se teško je, a ovamo pro_ceed i android telefon

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...