Jump to content

Slike ljubimaca forumaša


Recommended Posts

dule, po meni pauci, zmije i slični imaju samo nekakvu šok vrednost. dovedeš nekoga na gajbu i on se plaši pa se polako oslobodi blabla. nekako mi je tinejdžerski, poseban si jer nemaš kera ili mačku nego tadžikistansku kišnu glistu, pfft

a jebote sta si uradio sa ivanom i ko si ti?

mislim, kako tako pricas, sta, mislis da bi ja sad plasio ljude lol, mnogo polazis od sebe, nekako su mi ova dva posta ko da imas petnes dina. ja sam recimo i kao mali mastao o tim tako cudnijim stvorenjima. jebiga, kao sto bi ti bio interesantan avion sa okruglim krilima jer ove gledas svaki dan, tako se i ja u zooloskom vrtu odmah zalepim za neke zmijurine i tako to. jebiga, gotivne su mi, sigurno ne zveram u pitone na televiziji cim vidim da ih neko snima zato sto imam hipsterski shok trip, ti sve svodis na odnos i zezanje, pa ti onda sve sem kuceta deluje cudno. i to je okej, al ne budi tendenciozan. mislim, izgradio si citavu pricu (shock value, posebnost) ni iz cega, tj iz nekog tvog poimanja kucnog ljubimca, ja bih pre to nazvao tinejdzerskim. a nije ti palo na pamet najrealnije i najdirektnije resenje - da se ljudima to svidja.

recimo, kao klinac sam stalno vatao paukove i donosio gajbi, moji su pizdeli non stop. pa bogomoljke, pa skorpiju sam jednom nasao...evo i sad mogu da ti uhvatim i zmiju i bogomoljku i pauka, a da nista ne bude ni meni ni njima:) jednostavno su mi interesantne.

evo sad se setih, pre tacno deset dana sam ulovio gustera (pustio sam ga posle pet minuta) na kalisu, nisam mogao da izdrzim, morao sam da ga lovim i posle da ga gledam izbliza i tako te decacke istrazivacke fore. eto, sa svojih 28 dina:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, toga ima svuda. mislim, tako debili furaju i skupa kola, naocare za sunce, dzitre, mobilne i sve ostale stvari koje mogu da se poseduju:) zasto bi te bas kucni ljubimci naveli na takav train of thought. stavise, prilicno su secluded, moras da odes kod nekog gajbi da bi ih skontao, a isto tako, te egzotike obicno bleje u nekom sranju u terarijumu i nece da izadju napolje kad dovedes nekog da mu pokazes:)

a cak i taj hipsterski fazon moze u korenu biti zapravo trip da im je to interesantno, pa samo to koriste u marketinske svrhe recimo. al nemam pojma, ja kontam da likovi koji drze neobicne zivuljke imaju veliku posvecenost i afinitet prema njima, zato sto su uglavnom te zivotinje veliko cimanje i za odrzavanje i za bleju, a i za nabavku. a sto se tice odnosa, otkud znam, ja imam odnos prema mom matorom mobilnom, eno mi ga na stolu i ne radi vec pola godine:)

a pomenuo si i ribice lol, kakvu razlicitost i shock value daju ribice leba ti:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

okej, ja sam poseban, ali sto i drugi ti likovi ne bi bili posebni onda, ko da svaki drugi lik drzi pauka na gajbi, drzi svaki petohiljaditi lol

mislim, mnogo ste agresivni, ja sam cak hteo i da diskutujemo o raznim vidovima kucnih ljubimaca i tripovima, zasto ne bih uzeo rasnog psa vec eventualno dzumaru (ne iz hipsterstva:) ), al kad ste krenuli sa tim 'argumentima', onda jebiga, ko da sam upao na stormfront i objasnjavam nesto o rasnoj trpeljivosti:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nisam poredio ta dva filozofe. zasto to radite, nije ovo upt?

pricamo o tome zasto neko drzi neke ljubimce, o psu nisam rec rekao niti mislim drugacije od tebe. pas je entitet sa kojim naravno imas dublji odnos, ali dobro, trpaj mi reci u usta.

hteo sam nesto da napisem, al sad me stvarno boli kurac.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Joj, ja te ne kapiram Dule, a trudim se. Mislim, čini mi se da smo na istoj strani, ja lično ne mislim da su svi koji drže paukove hipsteri :)) ali ne mogu da zaključim da li je tako.

Mislim, meni je pauk isto kao i hrčak, a hrčka ima pola grada i nisu hipsteri :)

Link to comment
Share on other sites

brate, da neko na forumu naduva najužasniju grupaciju na svetu, ti bi se uhvatio za jedan izuzetak iz te grupacije i pisao kako ne treba generalizovati jer eto ima taj jedan izuzetak. opusti se, generalizacije štede vreme i nerve, a i nastaju tako što su tačne većinu vremena. i slobodno uzmi zmiju, neće niko reći da si debil, nego da si ludi umetnik!

p.s. duliju pišem, ubacili su se

Link to comment
Share on other sites

jao bre, nije u tome rad. nije bitno to, mozda su svi koji drze paukove hipsteri, nije bitno zaista. nego ja recimo ne mislim tako i nikad mi nije ni palo na pamet, niti sam to ikad tako posmatrao. sto znaci da je to pitanje u najmanju ruku otvoreno, zar ne? hocu da kazem da olako pravite tu generalizaciju. a ja sam, ako se secate, prvi pricao da je generalizacija okej upravo iz tih razloga koje si ti sad naveo.

ja i ljudi koje znam, nikom nije nikad palo na pamet kad vidimo nekog lika koji drzi neko sranje gajbi, da kazemo ono sto ste vi rekli. dakle, generalizacija je na klimavim nogama. kad ti mene ne poznajes i vidis me celavog i onakvog, reci ces 'jo eno ga naci' i ja se necu ljutiti jer je to opravdana generalizacija, ko me jebe sto tako izgledam. ali za ovu, ja licno smatram da nemas dovoljno elemenata. ali dobro, mozda nisam u pravu.

i onda svi krenu sa kerovima i paralelama. lol? nema veze jedno s drugim, drugi je tip ljubimca, zivotinje, stvora, odnosa, cega god. ko da poredis auto i peglu. gresis zato sto se postavljas kao da su i pas i tadzikistanska glista auto, ali nisu, jedno je auto, drugo je pegla. tadzikistanska glista je blize imanju nekog egzoticnog cveta. a vi ste toliko otisli u neke tendencije s postovima, da evo, sad ocekujem da se pitate zasto bi neko imao egzoticno cvece...mislim, sam trip pitanja 'zasto bi neko imao nesto, a da nije hipster' mi je lol.

a ta glista ima nesrecu da se zove 'kucni ljubimac' isto ko i neki ker, ali necemo valjda sad o semantici.

laki:

hrcak je car, imao sam hrcka:)

imaju i te zivotinje i emocije i prsonalitije, samo sto ljudi tripuju da su suvise lol, pa da nemaju. gluplji su od 90% kucica, ali nisu toliko glupe. pogotovo morsko prase, moj je znao i kako se zove npr, dolazio je na svoje ime, a nije na 'ej dodji' ili nesto slicno. isto tako je znao mene, a nije moje drugare. itd.

naravno, tadzikistanske gliste i zmije nemaju takav mozak i glupe su ko kurac. ja licno bih drzao ta sranja jer su mi interesantna. a odnos razvijes sa svim zivim sto zavisi od tebe (pa cak i nezivim ponekad), vidis one prirodnjake po televiziji koliko se gotive sa, ne znam, insektima i krokodilima, iako nemaju neki realan fidbek...i stare gospodje pricaju sa svojim orhidejama, mislim, sve je to ljudski i ide u neki normalan pattern.

kuce je naravno kao entitet kvalitativno iznad tadzikistanske gliste, tu nema spora i zato me i nervira kad se ljudi ubacuju sa tripom ko da sam rekao da ima spora. ali to ne znaci da je fazon svakog tog peta isti, mozda covek oce da napravi lep terarijum sa nekim paukom, da mu bude ko slika na zidu, a mrzi ga da se zajebava sa kucicima jer ima troje dece. eto, recimo.

nekako mi ova vasa pitanja deluju kao da me pitate nesto tipa sta je to kul u pecanju kad mogu da odem u prodavnicu. ne pecam da bih preziveo, niti imam zmiju da bi mi bila ko dete i drugar, ko sto je ker.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

te kornjace su istripovane, mogu da zginu u roku od odma zato sto, ne znam, voda nije 23.4 stepena, nego 23.5 ili da nece da jedu zato sto su se istresirale mice. a onda dodjes kod lika koji ima tu istu kornjacu, sutira je po gajbi otprilike, drzi je u govnjivom tanjiru maltene sa nuklearnim otpadom, pritom kornjaca ima 79 godina i igra basket.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...